Wpis z mikrobloga

Dziewczyna Biseksa ma 19 lat a mówiła, że na kamerkach pokazywała się pare lat temu. Czaicie to? Laska miała z 16 lat, paradowała na sex kamerkach a Golas stwierdził, że to idealna kandydatka na żonę xD Ten typ jest tak naiwny i głupiutki, że aż czasem to mi go szkoda
#famemma
  • 16
  • Odpowiedz
Golas stwierdził, że to idealna kandydatka na żonę xD Ten typ jest tak naiwny i głupiutki, że aż czasem to mi go szkoda


@sebicix: jest totalnie odwrotnie, naiwni to jesteście wy. Chłop doskonale wie jak sprawa wygląda a rucha se ją bo akurat na tę chwile taka mu pasuje, za miesiąc będzie inna a za dwie miesiące będzie se dymał chłopa. Przeżywacie to nie wiedzieć czemu tylko wy, nikt inny.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kroledyp: O jest i naiwniak, który wierzy influencerom we wszystko co powiedzą xD Rzeczywiście bardzo przeżywam kwestię Goli, bo wstawiłem 1 post na ten temat kiedy ty #!$%@?łeś 50 tys. akcji w 2 lata xD
  • Odpowiedz
@sebicix: no ale w sumie kogo innego mial sobie znalezc? chlop ma osobowosc pustej kartki papieru, nie jest inteligentny, nie jest jakos super zabawny zeby jeszcze nadrobic brak blyskotliwosci, ma charakter NPCa, jego jedyna zaleta to to ze wyglada jak typowy chad instagramowy, ma kase, ale ma jej zdecydowanie za malo zeby przyciagnac do siebie szona eskorte, a takie mu sie najbardziej pewnie podobaja. jedyna jego opcja jest znalezienie sobie glupiej
  • Odpowiedz