Wpis z mikrobloga

@Kloski: Ja tam żałuję, że nie urodziłem się 10 lat później jako laska. Pokazywałbym dupę w necie przez rok i pewnie dorobiłbym się tyle co teraz w kilka lub naście lat muszę #!$%@?ć. Nie ma drugiej takiej łatwej kasy teraz jak OF i podobne. A moralnie? #!$%@?. Ludzie teraz mają tyle impulsów zewsząd, że nawet jakby mnie sąsiadka palcem pokazywała to za rok by zapomniała.
@Kloski: To musi być jakaś kryptoreklama.

Słabo rozwinięte sociale, onlyfans z całymi 230 serduszkami i do tego mało materiałów. Brak jej zaindexowania na stronach piracących OF - czyli nie jest nawet trochę popularna. Ale zadała sobie trud aby z googla usunąć swoje fotki - czyli chce przekierować ruch na swoje media. Max co zarobiła to kilka k$ może jeśli jest od kilku lat tam to kilkanaście. No i taki trochę typowy
@danielemilka: Już widzę jak brzydkie laski zarabiają miliony na OF. Przecież tam takie duże pieniądze zarabia i tak garstka, której udało się przebić. A wykopki się podniecają, jakby każda brzydula, która zrobi kiepskie zdjęcie małych cycków miała miliony ¯\(ツ)/¯ Pokaż te brzydule, które trzepią kasę na OF
@Kloski: i taka laska pewnie chodzi i na ludzi patrzy z góry bo w jej mniemaniu jej się wszystko udało jak to tam było "weszła na wyższy level w hierarchii" resta to podludzie ale za to ona świeci dupa Wygryw Jeszcze jak by była naprawdę ładna
Właśnie się dowiedziałem że babka z #onlyfans kupiła sobie mieszkanie na Złotej 44 xD ha tfu na was spermiarze.


@Kloski: to już wina tego że prostytucja i e-prostytucja nie są ani uregulowane, ani porządnie opodatkowane, ani penalizowane ¯\(ツ)/¯