Wpis z mikrobloga

Czy wakacje w hotelu za granicą można spędzać w ogóle na trzeźwo? Czy trzeba się zalać tanim alko z open baru?
Dzisiaj idzie nowy trend "Dry Tripping", czyli "podróże na sucho". Myślicie że sie przyjmie.
LINK do opisu zjawiska: DRY TRIPPING

Czy Polacy są w stanie brać udział w takich trzeźwych wyjazdach? Zapraszam do dyskusji.

#podroze #wakacje #polska #alkoholizm
pojke2 - Czy wakacje w hotelu za granicą można spędzać w ogóle na trzeźwo? Czy trzeba...

źródło: ai

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@pojke2: w zeszłym roku byłem w Omanie dwa tygodnie i miałem Dry Tripping czy tego chciałem czy nie :)
Ale wakacje są też od tego żeby się wyluzować i nie ma nic złego w dziabnięciu zimnego piwka na plaży (wręcz jest to wskazane ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
Byle nie przesadzać - ciężko mi zrozumieć ideę ultra all eksjuzmi i siedzenie dwa tygodnie naprutym przy basenie. Ale co
  • Odpowiedz
@pojke2: w hotelach z biur podróży może jest - nie wiem, bo nie byłem. :) Robiłem objazdowke po wschodniej części kraju i nigdzie nie widziałem nawet piwa - inna sprawa, że też niespecjalnie szukałem. :)
Podobno można dostać w 4* czy 5* hotelach, ale tanio nie jest.
  • Odpowiedz
@pojke2: zapłacić za all inclusive a potem nie pić, albo robić sobie jakieś diety owocowe, to się nie opłaca
Ale jak się płaci za to co faktycznie kupuje, to ma sens
  • Odpowiedz
@pojke2: no właśnie różnie bywa - jedni piją, inni nie, a pytania "czy Polacy są w stanie brać udział w trzeźwych wyjazdach" jest idiotyczne, i wcale nie chodzi tu o narodowe zadęcie. Podobnie jak powoływanie się na idiotyczny artykuł a'la pudelek. Ludzie od lat jeżdżą nie zaprzątając sobie głowy wódą, a tu zdanie

„Dry Tripping” to coraz bardziej popularny sposób podróżowania, który skupia się na doświadczeniach innych niż spożywanie alkoholu


Proponuję
  • Odpowiedz
  • 0
@kishibashi: co Tobie wydaje się normalne, nie musi być dla innych. Ludzie owszem jeżdżą zwiedzać, ale jest też masa ludzi którzy szukają miejsca na balangę.
  • Odpowiedz
@pojke2: a czy ja piszę, że tak nie jest. Pytasz czy możliwe jest żeby ludzie jeździli na wakacje bez alkoholu no to Ci piszę, że od lat jeżdżą bez. Zresztą, spadaj z promocją swojego żenującego portalu, Twoja aktywność ogranicza się tylko do tego, więc oczywiste jest, że będziesz zapodawał same bajty.
  • Odpowiedz
  • 0
@kishibashi: Dry Tripping to nowy trend. Wyobrażasz sobie kogoś z kraju nad Wisłą, który wybiera hotel tylko dlatego, że nie ma tam alkohole, a są driny bez alkoholu?
  • Odpowiedz
@pojke2: skrajności są bez sensu. Zalewanie się w trupa jest idiotyczne jak i niekorzystanie z napojów, za które się zapłaciło jest bez sensu. Jak jest upał to nie ma nic lepszego niż zimne piwko.
  • Odpowiedz
@v-tec: Zgadzam się z pierwszą częścią wypowiedzi. Drugą uważam za absurd. ,,Zimne piwko" brzmi fajnie, ale jest tylko zamiennikiem słowa etanol, szczególnie dla ludzi wypierających swój problem. A etanol jest trucizną w każdej dawce, nawet najmniejszej (fakt). Lepsza niż etanol jest choćby zimna woda.
  • Odpowiedz
@Oaken_arm: nie rób ze mnie alkoholika. I zimnego piwa na koniec gorącego dnia na wakacjach sobie nie odmówię (chyba, że gdzieś jadę autem).
  • Odpowiedz