Wpis z mikrobloga

via Android
  • 5
@KimDzongJaroslaw dzisiaj coraz więcej się mówi, że właśnie nie trzeba jeść często, popularne robią się okna żywieniowe i to nie tylko na dietach keto. ¯_(ツ)_/¯

Dietetyka jak wszystko inne podlega modom i trendom a tak naprawdę na każdej z nich można mieć rezultaty i być zdrowym jak się umiejętnie z nich korzysta.

Czy to jak ja jem nie ma złego wpływu na układ trawienny?
Nie wiem, czuje się dobrze, nie mam jakiś
via Android
  • 1
@N4lesnik nie ma u nas tego wiele, jedyne co w Szczecinie jest to to co nagrywałem już w Gastro garażu, ogromny burger za pół ceny jak zjesz w 20 min chyba. W najbliższej okolicy też nic ciekawego nie znalazłem, tylko redo xxl po niemieckiej stronie. Inspiruje się największymi kanałami w branży.
@krucjan: Powodzenia życzę, bo wbrew pozorom jest to ciekawe zajęcie, nietypowe, niszowe. Zakładaj kanał i próbuj spieniężyć. BeardMeatsFood subskrybuję od lat, a fajnie byłoby kogoś z Polski obserwować.
via Android
  • 1
@N4lesnik no przecież mam założony, ale dzięki.
niszowe w polsce, na anglojęzycznymi yt jest sporo mocnych zawodników. Na polskim chyba tylko Kajo aktualnie z takim kontentem się trochę wybija aktualnie. Było kilka kanałów ale już nieaktywne od dłuższego czasu a dziwne bo wszystkie robiły dość dobre zasięgi i nagle poznikały.