Wpis z mikrobloga

Kiedyś, dawno temu jakiś mireczek wstawiał listę, w której przedstawiał jak sobie dorobić. Coś w stylu "pomysły na dodatkowy przychód" czy coś takiego. Lista była mega obszerna i chyba nawet były opisy. Niestety jakbym nie szukał, nie mogę znaleźć tego wpisu. Czy ktoś może kojarzy ten wpis, zrobił screena albo po prostu ma sprawdzone pomysły na dodatkowy zarobek? Bez francuza w gumie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kiciochpyta #zarabianie #pieniadze #pracbaza
  • 5
  • Odpowiedz
@Villthuriss: handel, zegarki na promo(kupujesz za 200 sprzedajesz za 400, tylko to 400dalej musi być najtańsze na olx czy gdzie wystawiasz), perfumy(tf tv kupiłem kiedyś za 1300zl 250ml, cena regularna 2100, sprzedałem odlewki to wyszło 1900w dwa dni + miałem kody InPost to na dostawie też wpadły z 2stowki)
zgarnianie promocji bankowych(są na ten temat strony typu bankobranie czy jakoś tak)
Uber Glovo pysznepl
Drobne remonty
  • Odpowiedz
Villthuriss: Ja wstawiałem coś takiego chyba tylko dwa posty bo nie chciało mi się dalej tego robić ale możliwe, że nie o to Ci chodziło
  • Odpowiedz
Villthuriss: Ja wstawiałem coś takiego chyba tylko dwa posty bo nie chciało mi się dalej tego robić ale możliwe, że nie o to Ci chodziło


@Villthuriss: cos oznaczenie nie pyklo
  • Odpowiedz