Wpis z mikrobloga

@marcin-kolecki: ja kupilem normalnie po prostu za 125 zl dla mnie to nie wydatek w porownaniu do innych gier to tak naprawde tanio a gierka przednia i sie mozna fajnie bawic ze znajomymi
  • Odpowiedz
@marcin-kolecki: generalnie to jak chcesz sie bawic w regiony to poczytaj na tagu steampesos albo reddicie jak założyć konto albo zmienic sobie region ale troche zabawy. A jak chcesz na szybko to na allegro widze 55-60 zł sprzedają juz gotowe konto gdzie ktos to poprostu zrobił tylko przeczytaj w aukcji żeby to było nowe konto na 1 osobe. Zmieniasz sobie maila hasło i mozesz grac na tym albo udostepnic na główne
  • Odpowiedz
@marcin-kolecki: vpn to tu najmniejszy problem chyba. https://www.pepper.pl/dyskusji/zalozenie-wirtualnej-tureckiej-karty-platniczej-poradnik-w-skrocie-693961?page=24#comments z pepera robilem na turcje i za palworlda zapłaciłęm teraz kolo 55 zł a na ukrainie jest za 58. Jak chcesz na dlużej konto do kupowania to musisz zgłębić temat gdzie sie teraz opłaca ale jak na jedną giere to za ~60 zl na allegro jest konto z gierą ze zmienaisz haslo i grasz

A teraz doczytałem że juz nie aktualny poradnik bo
  • Odpowiedz
@TwojFryzjer: Własnie zgłebiam i tak. Od listopada turcja i argentyna ceny na steam ma w dolarach :D Więc kupująć na argentynskim steam to około 60 zł. Myślałem ze jakos taniej skoro na allegro sprzedają po 60 kombinatorzy :D
  • Odpowiedz
@marcin-kolecki: musiałbyś na kilka miesięcy korzystać z VPN, wydaje mi się ze najsensowniej było by założyć przez VPN nowe konto Steam w Argentynie i przelać tam pieniądze z np Revolut, a następnie kupić sobie te gre jako gift albo wręcz na jakiejś argentyńskiej Enebie
Ale to tylko teoria.
  • Odpowiedz