Wpis z mikrobloga

W tym roku kupiłem używany projektor EPSONA EH-TW3200 na OLX za jakieś 300 złotych.

Lampa z 900h, projektor chyba z dobre 8 lat. Ale w czasach świetności swoje kosztował.

Do dziś jestem pod wrażeniem. Sprzedałem stary telewizor 55 cali. I tak sobie oglądam filmy na całej ścianie salonu.
Może kolory nie są tak intensywne (podejrzewam, że wymiana lampy wystarczy). Przydałby się 4k na taki rozmiar (Tu mi pomaga wada wzroku xD).

Ale, aż do kin studyjnych przestałem chodzić xD

Polecam projektory z całego serca. Szczególnie te używane po 300 złotych ;D



#telewizory #projektor #film
  • 6
@gorzki99: Muszę zamontować te zewnętrzne

I z tym ekranem to też w sumie pomysł, bo może to mi te kolory poprawi. Ale trochę szkoda mi wieszać na całej ścianie, bo tak to mam ładną białą ścianę w salonie.

Mam wrażenie, że kontrast jest słaby. A ekran chyba podbija czernie?

@Buzz___Astral: Sam nie mam projektora. Ale znajomi (dobrzy znajomi) maja dosc fajny. Jak ide do nich mieszkac to korzystam :)

Ekran robi robote. Ale wiem ze kumpel "robil doktorat" zeby wybrac odpowiedni. Jedne lepiej dzialaja jak jest wlasnie jasno, inne podbijaja kontrast, jeszcze inne robia cos innego. Oczywiscie albo cos kosztem czegos albo wydasz kosmiczna kwote :P

Zacznij od rolet zewnetrznych bo te sie sprawdzaja :P (i przydaja sie nie tylko
A są takie farby specjalne. Wiesz może czy to się sprawdza?


@Buzz___Astral: Jak wspomnialem nie mam to sie tym nie interesuje. Ale podejrzewam ze kumpel ten temat tez sprawdzal. Skoro wybral ekran to musial miec powod. I na 100% nie chodzi tu o kase :P

Tak na szybko - musisz miec idealnie prosta i gladka sciane i idealnie pomalowac ta farba. Ekran jak naciagniesz pomiedzy ramka to jest idelanie plaski.

Tak
gorzki99 - >A są takie farby specjalne. Wiesz może czy to się sprawdza?

@Buzz___Astr...

źródło: Screenshot_108

Pobierz