Wpis z mikrobloga

Wpadłem na chwilę z tego miejsca gdzie Wy chodzicie jak się wykop zepsuje. Bo się zepsuło to czego nazwy nie wolno wymawiać xD
Coś tu nowego słychać? Od aktualizacji nie wchodziłem na wykop xD
#gownowpis
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@Nanari: czyli niektóre rzeczy się zmieniły ale inne zostały takie same na wykopie xD
W sumie to chyba coś poprawili bo nie razi mnie tak ten nowy wygląd. Albo zapomniałem jak wyglądał stary i nie mam dysonansu poznawczego ;)
  • Odpowiedz
@entropy_: Powiadomienia dalej nie działają prawidłowo i nie dodali jeszcze infinity scrolla. Ale ostatnio przesuneli przycisk pobierania obrazków, że nie zasłania, jest postęp. Wygląd już w sumie nikogo nie wkurza :P
  • Odpowiedz
  • 1
@Nanari: i strona ładuje się 30sekund xDDD
U konkurencji to powiadomienia na żywo są za każdym razem jak pioruna dostaniesz albo odpowiedź xD
Tak się rozglądam po gorących i w sumie nie tęsknię xDD
No to widzę że przez rok poprawili ze wszystkiego tylko przycisk na obrazku xDDD Wykop never changes
  • Odpowiedz
@entropy_: A jaki vibe u konkurencji, bo był odstraszający nieco na początku? :P Dalej tak trąci elitaryzmem? Kwestia przegrywów ostatecznie rozwiązana?
  • Odpowiedz
  • 1
@Nanari: e tam zaraz elitaryzm, to bardziej wewnętrzny żart coś jak tutaj wykop fejs. A co do przegrywów to nie wiem, bo mam zablokowany tag xD
Jedyne co na ten temat wiem to ostatnio jeden gościu wygrał randkę za wpłatę na wośp i go jedna z użytkowniczek wyciągała z przegrywu xDD
  • Odpowiedz