Wpis z mikrobloga

Trzeba być strasznie głupim człowiekiem żeby uważać Trzaskowskiego za super prezydenta dla Polski. No albo nie mieszkać w Warszawie, w której ten pan nie za bardzo sobie radzi. Panuje jakaś dziwna narracja od kilku tygodni że Trzaskowski to spoko opcja. Ech, kiedy wy głupcy zrozumiecie że ktoś, kto godzi się na instalacje z kilku europalet za prawie 2 mln złotych i nazywa to "strefą relaksu" nie jest dobrym wyborem.

#przemyslenia #warszawa #polska #polityka
Notabene - Trzeba być strasznie głupim człowiekiem żeby uważać Trzaskowskiego za supe...

źródło: temp_file7334139092987217520

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • 3
@murdoc Uprzedze, dudu też nie jest dobrym wyborem. Dzisiaj w Warszawie kolejna podwyżka czynszu. Bo trzeba mieć pieniądze na zwężanie ulic dla trzech rowerzystów.
  • Odpowiedz
  • 1
@zjadlbym_kebaba 32 lata w tym #!$%@?łku, warszawska ochota, mieszkanie własnościowe. Możesz pozazdrościć teraz bo u ciebie równa się to z kredytem na 2137 lat. Ale to wpis nie o tym :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Arcyksienciuniu Ja serio #!$%@? politykę. Żyje 32 lata, od 14 mogę głosować i nigdy nie skorzystałem z tego prawa. #!$%@? wszystkie opcje polityczne tak samo. Pisałem o tym na wykopie nie raz, po prostu głupich ludzi lubię uświadamiać w tym, że głoszą nieprawdę.
  • Odpowiedz
@Notabene:

od 14 mogę głosować i nigdy nie skorzystałem z tego prawa

po prostu głupich ludzi lubię uświadamiać


Jest całkiem spora szansa, że to Ty jesteś tym głupim człowiekiem, nawet bym powiedział, że stuprocentowa
  • Odpowiedz
  • 0
@zjadlbym_kebaba Poczekaj, kto jest głupszy, ja, który nie będzie wybierał pomiędzy kopnięciem w jaja lub w plecy na schodach, czy ty, który za dwa lata będzie pisał o mniejszym źle?

Wiesz, towarzyszu, Tusk właśnie uwala cpk i atom w Polsce, już #!$%@? w te cpk, za 4 lata następuje wygaszenie elektrowni w Bełchatowie, odezwę się za 4 lata i zapytam jak tam twoje rachunki za sprowadzany prąd. Mnie będzie stać, ciebie wątpię.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.