Wpis z mikrobloga

No ja już nie wiem...
Przeglądam te ogłoszenia i znalezienie jakiegoś choć trochę akceptowalnego dla mnie graniczy z cudem. Jestem osobą totalnie niesamodzielną i skrajnie wycofaną, nieinicjatywną. Same prace przy elektryce albo na jakiś magazyn, gdzie ja nie mam kwalifikacji ani wiedzy do żadnej z tych prac. Panicznie boję się kompromitacji incwela. Mam prawie 24 lata, nie mam żadnych umiejętności technicznych, nienawidzę prac manualnych. Mam duży lęk przed robieniem nieznanych mi rzeczy na oczach innych. Każdy aspekt z jakim wiąże się podjęcie zatrudnienia mnie przeraża. Ktoś musiałby poprowadzić mnie za rękę, ogarnąć mi robotę, odpowiednio wcześniej na osobności do niej przeszkolić i na sam koniec pozostałoby po prostu się wstawić i rozpocząć pracę. Powinien być jakiś program pomagający spierdoksom wyjść z neetu ehhh

#przegryw #neet #fobiaspoleczna
  • 8
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@eisil: Jeżeli w tym wieku nie miałeś jeszcze żadnej poważnej pracy podejdź do tego na luzie. Jeżeli nie boisz się trochę cięższej pracy szukaj ofert na pomocnika. Jak w jednej robocie nie wyjdzie będzie kolejna, teraz naprawdę trzeba sie postarać żeby przy pracach fizycznych nie nadawać sie do niczego. Btw rok temu trafił do nas (hydraulicy) koleś w twoim wieku który na Ukrainie dorywczo pracował w kawiarni. Oczywiście nie nadawał sie
@eisil: Będę Twoim stalkerem co Ci komentuje wszystkie wpisy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dawno temu też się bałem, że coś #!$%@?ę jak do roboty pójdę. Ale poszedłem i jakoś się udało. Stresuję się w sumie nadal często, ale daję radę. Najważniejszy jest pierwszy krok...trochę na siłę. Może trafi się jakaś prosta praca umysłowa w tych ogłoszeniach?