Wpis z mikrobloga

@fmxfenix: Opiszcie bardziej na co mają iść pieniądze.

Czy czasem gość może umiera bo ma rozsiany nowotwór, a wy łapiecie się na jakieś szurskie niewiadomo co?

Czy też może chodzi o wzmocnienie organizmu przed kolejną turą chemii. A pieniądze nie tylko na dietę? A może i na dietę, na jakieś nowoczesne medyczne mieszanki z USA, które nie są refundowane. A może nie może już jeść i przełykać (paraliż?) i stąd te
@fmxfenix też lekarzem nie jestem, ale brzmi jak jakiś oszust który chce zrobić kasę na ludzkiej tragedii - wykorzystać trudną sytuację tych ludzi wciskając jakąś gowno dietę za miliony monet w zamian za odrobinę nadziei. Jeśli by mi na tych ludziach zależało to poważnie bym z nimi pogadał i pokierował do jakiegoś ogarniętego lekarza który na spokojnie to z nimi przegada.
@fmxfenix: zawsze mnie dumą rozpiera jak słyszę o takich magikach co bez wyrzutów sumienia naciągają ciężko umierających ludzi i ich rodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°) z całym szacunkiem dla tego pana, ale glejak to jest błoto z którego się nie wychodzi, zwłaszcza w tym stadium

Zbiórka jak najbardziej, na jakieś jego ukryte marzenia albo pomoc dla najbliższej rodziny, a nie dla pchły co chce sobie przytulić grube
wiec chwyta sie brzytwy, a jakas ludzka wsza probuje to wykorzystac

może i nie wyleczy pacjenta ale przynajmniej napchać kieszenie jakiemuś znachorowi


@pieknylowca: @pilkarskiswir: @stanleymorison @Lohengrin @potezny_papiesz @DyrmaZdzislaw

To co napisał @katana55:

Czasami to jest tak, że gość chce coś uzbierać dla rodziny pod pozorem terapii.


W mojej ocenie koleś już się pogodził z tym, że umrze, ale chce jeszcze wywalczyć trochę kasy dla żony i dziecka, żeby "umilić"