Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek poziom prawdziwie naukowej dyskusji #pdk

pewnie kompleksy ma! Lubi pan brać długie, grube rzeczy do gęby, co nie?
Profesor Bujewicz zaciągnął się cygarem, wypuścił dym prosto w twarz adwersarza.
– Chyba pana stary, docencie. Panie magistrze, proszę pocisnąć torpedę docentowi #!$%@?ńskiemu. – zwrócił się do mnie.
Rozgorączkowana publiczność pokazywała nas sobie z zaciekawieniem palcami. Karwiński był już skompromitowany, a do mnie należało jego ostateczne dobicie. Widownia oczekiwała świetnej wiązanki, mój promotor
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: ja #!$%@? oczywiście ani Julka ani doktor Semla nie istnieją, a prawactwo wali konia do nieistniejących ludzi, bo się zgadza z ich światopoglądem xDDDD

oświecona prawica stojąca na czele krużganka oświaty
  • Odpowiedz
@niochland nie tylko prawactwo. Każdy co chodzi na gym to samo powie. Mój kolega co był wege 5lat ponad ostatnio mi gadał, że przestał być, bo #!$%@? chłop nie ma siły na nic, a na gym spadki w #!$%@? przy wyciskaniu. Wiec #!$%@? juleczek to #!$%@?. Jak przestajesz jeść mięso to musisz nadrabiać witaminy innymi rzeczami i najczęściej suplami. Także pozdrawiam, niech wege sobie będą, ich zdrowie i ich 50kg kości xd
  • Odpowiedz
@d4wid: ponawiam pytanie, które zdawał ktoś wyżej, co takiego ma mięso, czego nie ma na przykład w jajku? Co takiego ma mięso, co da się zastąpić jedynie suplementami? ( ͡° ͜ʖ ͡°) kompromitujesz się. Argument z kolegą wisienka na torcie tej głupoty.
  • Odpowiedz
@d4wid: ponawiam pytanie, które zdawał ktoś wyżej, co takiego ma mięso, czego nie ma na przykład w jajku? Co takiego ma mięso, co da się zastąpić jedynie suplementami? ( ͡° ͜ʖ ͡°) kompromitujesz się. Argument z kolegą wisienka na torcie tej głupoty.


@Catit: wiadomo. Szkoda, że nie znam nikogo wege co ma dobrą formę na samych warzywach, kurde coś tu nie gra( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@d4wid: jajka nie są wege xDDDD A z jakiego mięsa się składają? XDDD

wiadomo. Szkoda, że nie znam nikogo wege co ma dobrą formę na samych warzywach, kurde coś tu nie gra( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ty nadal nie czaisz obśmiania argumentu o koledze i wciąż nawijasz o kolegach. Pewnie o czymś takim jak to, że argument anegdotyczny jest gowno warty nie słyszałeś. Szkoda, że nie znam nikogo,
  • Odpowiedz