Wpis z mikrobloga

mam pytanko to możliwe że nie ma worków w zestawie do nowego odkurzacz?
do wciągania gruzu potrzebuje a w opisie nie ma nic o workach, możliwe że domyslnie jest bez?
https://www.mediaexpert.pl/dom-i-ogrod/wyposazenie-warsztatu/odkurzacze-warsztatowe/odkurzacz-karcher-wd-3-v-19-4-20-1-628-107-0

Przy okazji może ktoś używał WD przy remoncie i ew. brać go czy coś innego w podobnej $ jak ktoś poleci...
#odkurzacz #pomoc #garaz #karcher #pytanie #pytaniedoeksperta #budujzwykopem
  • 11
  • 0
flizelinowa torebka filtracyjna


@heksengerg: dzieki, orientujesz sie moze czy po zapelnieniu da sie go rozsunac jakos od dolu, wywalic zawartosc i ponownie uzyc czy tylko tym otworem trzeba ew. wytrząchiwać?
@artem17: tylko przez otwór, by móc ponownie użyć. Chyba, że sobie jakoś podkleisz po rozerwaniu - nie próbowałem. Kup sobie zamienniki. Na Allegro za 10 sztuk, to koszt rzędu 45 zł, a ze Smartem przesyłka gratis.
  • 0
@heksengerg: ok dzięki za info, swoją droga dziwne że nie ma takich worków co opisałem (nawet ciut drożej), kiedyś miałem samsunga to miał taki bajer i to było giga wygodne i "robiło wrażenieee"
@artem17 mordo ja nie używam do tego odkurzacza wcale worków. Po prostu opróżniam zbiornik i raz do roku wytrzepuje filtr. W sensie że daje radę też bez worków
  • 0
@Bad_Wolf: ~95% osób posiadających chwali, imo do 300zł jest giga ok, ale się okaże, bym kupił w kauflandzie za ~150 i miał spokój ale ostatnio nie dają na sklep, juz z rok nie widzialem. tam gwrancja 3 lata to bym nosił najwyżej co rok heh (parkside chyba czy podobne cos z czerwonym logiem było)
  • 0
raz do roku wytrzepuje filtr


@bb89: oo fajnie poczytac komentarze osób co uzywają. Napisz przy okazji ile razy uzywasz w miesiącu? bo ja generalnie bym męczył go w skali roku tak z 20-25dni. Samochód też sobie nim czyścisz?
filtr ręcznie sie czysci dając mu oklep czy jakis inny patent jest?
@artem17 dokładnie, wychodzisz na otwartą powierzchnię i odklepujesz, strzepujesz i jest git, raz na kilka lat kupuję podróbkę na allegro za kilkanaście zł i wymieniam. Przy budowie domu sporo używałem, obecnie raz na jakiś czas i jest git. Dla mnie wd3 to cudo bo przeżył budowę i potem ponad 4 lata i nadal używając go raz na 2 tygodnie (również do samochodu) daje radę. Jedynie ostatnio czasem odpina mi się plastikowy klips