Iga ma w sumie ten problem, że jest mega zagłaskiwana przez media.
Ostatnio jak się prawie skompromitowała z 70 rakietą i przegrywając 1:4 w secie wyciągnęła ledwo wygraną to media nie mówiły o kroku od kompromitacji tylko o heroizmie i niezwykłej sile Igi, że z tego wyszła.

Wyobrażacie sobie co by było jakby polska reprezentacja w nożną przegrywała z Estonią 0:2 i Polska wyciągnęła by mecz na 3:2 w ostatniej minucie? Bo według mnie to nagłówki by były o krok od kompromitacji i krytyka gry reprezentacji.

A tak to niestety wszyscy zagłaskują Igę i niestety takie są efekty

#tenis
  • 9
@toporek1234 Nawet wykopki oglądające tenis mają taką opinie. Jeden pisał dokładnie coś w ten deseń, że oni przecież rąk specjalnie robią żeby było show ( ͡º ͜ʖ͡º). Jak coś wyjdzie spod topora to byli to zaplanowane przez panią wirtuoz.

Aryna w formie wychodzi i w ciągu 55 minut prezentuje Ukraince rower. Nawet nie zdążyła się spocić. Tak się gra turnieje, jeśli masz na myśli zagranie 7 meczów.
Morfeuszkrulstulejarzy - @toporek1234 Nawet wykopki oglądające tenis mają taką opinie...

źródło: temp_file3937763696188389050

@toporek1234 tak bo Iga słucha opinii polskich dziennikarzy. Media światowe wcale jej nie zaglaskuja, powszechna jest opinia o tym że musi poprawić serwis, że na szybkich kortach sobie nie radzi, że psychicznie nadal musi nad sobą popracować. No ale czytając sport.pl czy inne onety to może się wydawać inaczej