Wpis z mikrobloga

@fundacjawosp dlaczego na koncie fundacji znajduje się ciągle ponad 300 mln złotych? Czy te pieniądze nie przydały by się chorym dzieciom? Na jakiej podstawie są ustalane wysokości zarobków Pana Owsiaka i jego żony?
  • Odpowiedz
@fundacjawosp jako nieszczepiony nadal nie jestem pewien swojego statusu osoby wspierającej. Nie wiem czy nadal, tak jak przy Pol'and'Rock, będę miał ban na uczestnictwo w wydarzeniu ze względu na fakt nieszczepienia się przeciw covid19, czy tym razem moje pieniądze będą miały pierwszeństwo przed certyfikatem covidowym?
  • Odpowiedz
@IdzPrzodem jak dobrze, że jesteście w mniejszości i na nikogo już nie działają wyssane z palca pomówienia, bo jak inaczej nazwać atak na fundację z 30-letnim stażem z publicznym rozliczeniem każdej złotówki.

Nie wpłacasz - nie interesuj się i nie przeszkadzaj innym pomagać w słusznej sprawie. Na tym skończę i zapraszam do przekierowania swojej uwagi na Caritas.
  • Odpowiedz
@IdzPrzodem:
Dlaczego na koncie fundacji znajduje się ciągle ponad 300 mln złotych? - H*j Ci do tego
Na jakiej podstawie są ustalane wysokości zarobków Pana Owsiaka i jego żony? - H*j Ci do tego

Natomiast ja ma pytanie do Ciebie:
Czy bycie pajacem na co dzień wymaga od Ciebie jakiegoś wysiłku czy przychodzi Ci to naturalnie?
  • Odpowiedz
Sciema!
Juz wkrotce mrowka i melon na pelnej pomoga w obsludze imprezy a nastepnie wystawia grube faktury. Oczywoscie melon i mrowka naleza do owsika wiec nie ma lepszego sposobu na transfer srodkow ktore tak milo zbieraliacie na orkiestrę
  • Odpowiedz
Zawsze mnie śmieszy jak banda hejterów co roku poci się żeby hejtować a co roku zbierane jest coraz więcej ????


@DjVirusPL: zbierane jest coraz więcej a sprzętu nie przybywa, czyli....
  • Odpowiedz