Wpis z mikrobloga

@Niedowiarek: nie mam ani psa ani kota (kiedyś miałem psa jak z mamą mieszkałem) ale chyba już wolę wyjść na spacer niż żeby mi jakieś zwierze ciągle w domu srało i skakało po meblach.

A większość psów nie przejmuje się deszczem a niektóre wręcz lubią wodę, więc te smutne psy to przesada :D
  • Odpowiedz
  • 10
@Arbuzlele @Niedowiarek badania pokazuje że prawda jest zgoła inna. Im wcześniej człowiek jest wystawiony w ciągu dnia na promienie słonecznie (i tak dotyczy to nawet tych zza chmur) tym bardziej zmniejsza się prawdopodobieństwo wystąpienia depresji. I nie, nie jest to korelacja z posiadaniem psiaka bo badania były przeprowadzone bez nich, i nie nie jestem psiarzem, przeciwnie mam dwa koty I bylem otoczony kotami od urodzenia.
  • Odpowiedz
@Arbuzlele: Koty srają w domu, a później tymi brudnymi łapami łażą po meblach i miejscach w kuchni, gdzie przygotowywane jest jedzenie- mniam mniam. Spacer z pieskiem to przyjemność, a jak narzuci się wysokie tempo to piesek aż prosi, żeby się zatrzymać bo musi oddać się czynnościom defekacji. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz