Wpis z mikrobloga

Lepiej nie osądzać Wrzoska, tym bardziej że laska ma jakieś problemy psychiczne depresję. Rok temu słyszałem o ziomku, który trafił na taką laskę i mimo że nic jej nie zrobił to z racji, że jest facetem, a ona laską z zaburzeniami psychicznymi przegrał po całej linii wpadł w alkoholizm i jest teraz wrakiem człowieka. Laska go notorycznie pomawiała robiła mu sprawy w sądzie i tylko dlatego, że ma tzipe i depresje to z góry to ona ma rację i tak ma być. Te szlaufy zaburzone dla atencji w tych czasach zrobią wszystko jeszcze jak widzą, że mają przyzwolenie przez społeczeństwo na niszczenie facetów to je to napędza, żeby jeszcze bardziej konfabulować itd. Nie zdziwię się jak ta laska ma nieźle pod deklem Wrzosek, to zauważył wywalił ja z domu, a ta robi afere bo wygodne życie utrzymanki ucieka.( ͡° ͜ʖ ͡°) #famemma #pieklomezczyzn
  • 24
@AH24N2: odnosilem sie do opowiesci opa nie zachowania wrzoska. co do wrzoska to po obejrzeniu filmiku doszedlem do wniosku ze ta sytuacja nie jest zero jedynkowa i widac ze typiara specjalnie go prowokuje, co oczywiscie nie tlumaczy przemocy jezeli do takiej doszlo. na razie mamy tylko slowo jednej strony ¯\(ツ)/¯
ile według ciebie potrzeba czasu, żeby stać się alkoholikiem


@WhiskeyIHaze: nie wiem, ale bylem w kilkuletnim ciagu alko-narkotykowym i doszedlem do wniosku ze jest to nudne i nic mi nie daje i po prostu przestalem, bez terapii z lekkim kacem ale jakos dalem rade. jedyne z czym mialem problem to rzucic fajki i tu sie czulem jak rasowy cpun ale udalo mi sie

czy każdy alkoholik #!$%@? laski za 100ml


@
nie wiem, ale bylem w kilkuletnim ciagu alko-narkotykowym i doszedlem do wniosku ze jest to nudne i nic mi nie daje i po prostu przestalem,


@wataf666: czyli jesteś alkoholikiem, który nie pije. na świecie są takich miliony, nie każdy potrzebuje pomocy od innych, żeby rzucić nałóg.
@WhiskeyIHaze: wiem o czym pisze, mialem alkoholika w rodzinie, wiem z czym to sie je. ja rozumie ze w obecnych czasach lubimy sie uzalac nad soba, dzieciaki sie ciesza ze sa zdiagnozowane z autyzmem, wiele chorob cywilizacyjnych czy przewartosciowanie wiedzy odnosnie starych chorob ale jezeli nie mam z czyms problemow, nie mam objawow (pomijam jakies dolegliwosci wirusowe czy bakteryjne) to chyba znaczy ze nie jestem chory. przedstawiam tylko moje subiektywne zdanie.
@wataf666: Przeczytaj sobie dokładnie: https://pl.wikipedia.org/wiki/Alkoholizm
To, że mogłeś odstawić z dnia na dzień nic w tym temacie nie zmienia. Jeśli piłeś alko dzień w dzień i to jeszcze z dodatkiem dragów to jesteś alkoholikiem i narkomanem, który odstawił. Taka jest opinia ekspertów w tej sprawie a nie anonima z wykopu co miał alkoholika w rodzinie (czyli pewnie typa co walił litry wódy dzień w dzień) Jak chcesz się bardziej do edukować