Wpis z mikrobloga

WYZWANIE!
Oto amerykański raper Da Baby, który "krzyżuje się" w teledysku. Jest to oczywiste bluźnierstwo. Osoby które słuchają tej muzyki, mogą ulegać jej wpływowi i otwierać się na świat niematerialny. Ale do rzeczy. Na czym polega wyzwanie?

Otóż, chciałby, aby ktokolwiek odnalazł mi w amerykańskiej muzyce popularnej CHOCIAŻ JEDEN przypadek drwienia z Mahometa, Buddy, Kriszny, Erzulie Dantor, Shivy, Ganeshy a już NA PEWNO NIGDZIE nie znajdziesz drwin z Żydów w muzyce. "Co za przypadek", chciałoby się rzec. Chodzi mi o mainstream. Jeśli ktoś wyszuka choć jedno bluźniercze video przeciwko powyższym bożkom, ja będę odpowiadał kolejnym video, w którym bluźniercy szydzą z jedynego Boga Jezusa Chrystusa. Oczywistym jest, że będzeiecie mieli problem ze znalezieniem chociażby jednego, a ja mogę takimi video sypać jak z rękawa. Taka jest niestety brutalna prawda. Należy sobie więc zadać pytanie, dlaczego Chrześcijaństwo jest tak atakowane w muzyce, filmie, mainstreamie, a inne religie nie?

Proszę nie mylić katolików z chrześcijanami, to jest wypaczenie. Szatan wypacza wszystko czego się dotknie, taka jego rola.

Psalm 37:13 "Pan śmieje się z niegodziwca, widząc, że nadchodzi jego dzień" #famemma #muzyka #chrzescijanstwo
JezusChrystusJestBogiemIZbawicielem - WYZWANIE!
Oto amerykański raper Da Baby, który ...
  • 6
  • Odpowiedz