Wpis z mikrobloga

Widziałem, że jakaś zielonka żaliła się, że wykop zamienił się w propagandę rządu. Zgadzam się. To niesamowite, że ludzie pro bono, z satysfakcją, niemal 24 godziny na dobę cisną bekę z pisu, wrzucają zabawne memy (a nie #szkolapiskowskiegomema), chwalą Herr Tuska, Pułkownika Sienkiewicza i Szymona Czadownię oraz Nadadama Bodnara i tylko nawołują, żeby jechać dalej z pisowcami.

Tymczasem Szmatecki dostaje sraki z niemocy i się zastanawia z jakiego funduszu koalicja kasę wyciągnęła i jaką agencję opłaciła, że im robią taką zajebistą robotę tysiącami pomarańczek. W tej pustej, łysej pale nie mieści się, że ludzie to robią za darmo, a nawet by dopłacili, byle tylko show trwał xD

#sejm #polityka #bekazpisu
  • 11
@kwaz1 co wy #!$%@? macie z tym Schwabem? XD

Najpierw byli Rothschildowie, potem Soros, Gates, od jakiegoś czasu Schwab, a jak ten kopnie w kalendarz to pewnie na tapet wjedzie ktoś inny. XD

Czy “wolnomyśliciele” nie mogą żyć bez swojego Goldsteina?
@Wariner: nie mam nic do niego ale on najwyraźniej ma coś do mnie bo uważa, że wie jak powinienem, żyć. Puki będzie prezesem największej organizacji lobbystycznej na świecie próbującej zmienić świat na "lepszy" oraz cały szereg liderów itp krajów którzy realizują te chore wizje to będę miał coś do niego.