Wpis z mikrobloga

@yousouyou: co nie zmienia faktu że jak na Polskę/Europę tych kart było tragicznie mało i po kilku minutach masz wyprzedane nawet na niemieckiej stronie. Na stronie amerykańskiej Nvidii można było je kupić jeszcze po godzinie - wiem bo trochę czasu po 16 sprawdzałem z ciekawości (swoją drogą mieli dziwny system kolejki po dodaniu do koszyka)
@tfujstarypijany2137: potwierdzone @AnonimusP nie wiem ile było za granicą, ale u nas one jeszcze nie weszły na stan po prostu. Jasne, może być tak, że zanim tfujstary ogarnie to mu wykupią bo tych kart w pierwszym rzucie nigdy nie ma niewiadomo ile, ale będą później systematycznie się pojawiać wraz z dostawami. W sklepach jak na razie nie widać, żeby jakieś braki były, a tam też nie wszystko na pierwszy dzień dojeżdza.
@yousouyou: No nic, to dzięki za info, ja i tak będę polował pewnie na 4070 ti super ale to dobrze wiedzieć że jest jakaś nadzieja. Całe szczęście że ta bańka z krypto w końcu pękła bo to było chore żeby płacić 3k za 3060 lub super oferta od scalpera za 2x tyle "bo tak"..,