Wpis z mikrobloga

#samochody
Hej Mriki

rozglądam się za autem tak do 70k raczej max, z racji 2 malych dzieci celuje też w kombi względnie sedan z większym bagażnikiem ale to raczej pewnie nie przejdzie ;p Nie oczekuję że wybierzecie za mnie ale może jakieś drobne nakierowanie na modele których nie wymieniłem.

Póki co pcha mnie w Forda Mondeo, mimo że miałem Fieste mk7 której wygłuszenie i jakość plastików w środku zostawiała do życzenia to nie było to zbyt awaryjne auto. O insigni sie naczytałem że z awaryjnością jest cienko, co by też wskazywała duża ilość aut w ofercie. Skoda hmm.. jeździłem służbowym superbem w kombii, nie jest to złe auto ale jakieś takie nijaki i nie jestem ogólnie fanem VAG. BMW dla opcji, póki co się nie skłaniam.

Honda accord , miałem doczynienia z VII i VIII, tak trochę nie trafia w serducho ;/ Do francuzów jakoś nie mam zauwania Citroen i Peugeot raczej zawsze były na dole listy moich preferencji, podobnie jak KIA, Auris .. od razu powiem że wielu będzie twierdzić jako że to najlepszy wybór ale kurde ... to wygląda okropnie, jakoś nie trawię designu od nich

Wybór

  • Skoda Octavia 46.2% (12)
  • Opel Insignia 11.5% (3)
  • Ford Mondeo 30.8% (8)
  • BMW 318d 11.5% (3)

Oddanych głosów: 26

  • 2