Wpis z mikrobloga

Najlepsze jak mój teść zawsze z zapałem oglądał na zmianę polsat/polsat news/tvp info i TVP a wszystko co odwalał PIS kwitował zdaniem, że przecież PO robiło tak samo. Na obietnice Tuska, że rozliczy pisowców było tylko śmianie się że nikt nikogo nie ruszy XD panowie, odkąd go odwiedzam to ani razu nie włączył przy mnie programów informacyjnych, nawet republiki nie puścił xD o polityce nie mówi już nic. Kiedyś wkurzało go, że ten #!$%@? Tusk i opozycja nadaje na Polskę za granicą XD teraz Duda wysyła maile do wszystkich senatorów w USA, prezydentów w UE, Jaki w PE kalecząc angielski duka, że nielegalnie przejmuje sie TVP, Morawiecki nagrywa filmiki po angielsku jak to łamana jest praworządność XDD Chyba niedługo teściowi wejdą psychotropy bo nie wytrzyma weryfikacji rzeczywistości XDD chodzi jak paralityk roztrzęsiony po zdarzeniu z rzeczywistością. Powaga. Ostatnio na święta siedzimy przy stole i szwagier zawadiaka zaczyna coś gadac, że niedługo zamkną Kamińskiego i Wąsika to stary wyszedl z pokoju, że on nie będzie gadał o polityce XDF

#sejm #oswiadczeniezdupy #polityka
  • 21
że Polska to juz przegoniła Niemcy pod względem PKB


@ZarejestrowanyMimoWoli: wiesz, jak w TVPiS pokazywali wzrost procentowy PKB, to ja miałem takie refleksje: jak masz 1 zł i zarobisz 1 zł (umówmy się, że łatwo jest zarobić 1 zł - żul pod sklepem bez trudu to robi), to twój stan posiadania wzrośnie o 100%, ale to jest ciągle tylko 2 zł....A jak masz 100 zł, to trudniej jest zarobić drugie tyle.