Wpis z mikrobloga

Najlepsze jak mój teść zawsze z zapałem oglądał na zmianę polsat/polsat news/tvp info i TVP a wszystko co odwalał PIS kwitował zdaniem, że przecież PO robiło tak samo. Na obietnice Tuska, że rozliczy pisowców było tylko śmianie się że nikt nikogo nie ruszy XD panowie, odkąd go odwiedzam to ani razu nie włączył przy mnie programów informacyjnych, nawet republiki nie puścił xD o polityce nie mówi już nic. Kiedyś wkurzało go, że ten #!$%@? Tusk i opozycja nadaje na Polskę za granicą XD teraz Duda wysyła maile do wszystkich senatorów w USA, prezydentów w UE, Jaki w PE kalecząc angielski duka, że nielegalnie przejmuje sie TVP, Morawiecki nagrywa filmiki po angielsku jak to łamana jest praworządność XDD Chyba niedługo teściowi wejdą psychotropy bo nie wytrzyma weryfikacji rzeczywistości XDD chodzi jak paralityk roztrzęsiony po zdarzeniu z rzeczywistością. Powaga. Ostatnio na święta siedzimy przy stole i szwagier zawadiaka zaczyna coś gadac, że niedługo zamkną Kamińskiego i Wąsika to stary wyszedl z pokoju, że on nie będzie gadał o polityce XDF

#sejm #oswiadczeniezdupy #polityka
  • 21
  • Odpowiedz
  • 637
@ZarejestrowanyMimoWoli: szkody psychiczne jakie pisowcy wyrzadzili w glowach polakom to jest cos co pewnie za klka lat bedzie obiektem badań. pękają banieczki, ale to dobrze. moze jednak cos dotrze do niektoprych i zmądrzeją
  • Odpowiedz
@Harven no właśnie przekonałem się o tym jak mu TVP zryło banie. Dwa miesiące temu gość mi mówił, że Polska to juz przegoniła Niemcy pod względem PKB xD mowie mu, że Niemcy nadal mają 7 razy większą gospodarke to nie mógł mi uwierzyć nawet jak pokazałem mu wykresy z eurostatsa XD jak można było tak bezmyślnie wierzyć w TV? Niby poważny chłop a jak dziecko dał sie kierować emocjami i nastrojami w
  • Odpowiedz
@ZarejestrowanyMimoWoli: Zauważyłem to samo w przypadku sąsiadki, która robiła dokładnie to samo. Przy każdej okazji tylko #!$%@? o tym, co tam w Wiadomościach za nowe głupoty wygadywali, tylko życie "aferami Tuska" i jakim to złem, diabłem i agentem on nie jest.

I nagle, cisza. TVP nie ma i #!$%@? nie ma. Nie porusza tematów politycznych, wręcz je omija. Weryfikacja rzeczywistości jebnęła w pisowców z siłą tysiąca słońc.
  • Odpowiedz
@patchupdate: możesz się śmiać. U moich teściów też na święta nagle ani słowa o polityce a tak to zawsze jak pojechaliśmy było coś o tusku, że jak ten niemiec wygra to że będziemy płakać,
  • Odpowiedz
@ZarejestrowanyMimoWoli: Hahah u mnie to samo, mój szef mieszanka pisowca/korwinowca - od czasu #!$%@? wyborów przez jego partyjkę nie przychodzi nawet do pracy (mocno go tam punktowałem jak to typowego pisowca, rozkład znany) XDDDD chłopa zmiotło z planszy, a tak buńczucznie chwalił, że PiS zbroi armię, robi kontrakty z USA na helikoptery, Orlen podbija rynek światowy, oczywiście nie brakło fikołków, że afera wizowa to żadna afera no i Tusk to niemiecki
  • Odpowiedz
@ZarejestrowanyMimoWoli: to i tak dość lekki przypadek xD jak jeszcze Polsat ogladal i jakieś wnioski wyciągał to nie udalo się pisowcom zawładnąć całkowicie jego umysłem. jakbyś z moim ojcem pogadał albo ojcem mojego kumpla to byś dopiero odkrył jakie zmiany na mózgu może poczynić 8 lat oglądania tvpis. I dodam że mój ojciec to był człowiek który jeszcze 9 lat temu mówił że kaczor to świr który tym grzebaniem w katastrofie
  • Odpowiedz
@ZarejestrowanyMimoWoli: bo to trochę jak narkotyk. Szwagier słyszał w TV to co chciał. Silna Polska za rządów pis a wcześniej słabo bo Tusk złodziej. A po co statystyki jak w TV powiedzieli. Więc ludzie ćpali ta propagandeyjak w Rosji. A teraz mamy syndrom odstawienia. W każdej demokracji powinny być mechanizmy chroniące media.
  • Odpowiedz
@getin: Oho, teraz konfedopisowcy poszli z narracji "nikogo nie ruszą" do "niewiele ruszyli" czy wy konfedopisowcy jesteście upośledzeni?? więc wyjaśnię jak dziecku. A ile mieli ruszyć jak rządzą MIESIĄC?? A zrobili tyle że nawet się nie spodziewałem, jak bardzo są skuteczni.
  • Odpowiedz