Wpis z mikrobloga

  • 0
@EdgyCaesar97: Anglosasi od przeszło 20 lat żyją tym, że młody, biały facet powinien szukać azjatek, bo im się baby prują jak spodnie na koncercie Deep Purple. Tam trawa wcale nie jest zieleńsza. Standardowy temat amerikanckich anonów to gdzie jechać, jak ich zaleję fafnasta fala migracji.
@Jocqelt: Czy ja wiem.. Raczej wiekszosc par mieszanych które spotykam to bialas z murzynka, ale to chyba wynika z tego ze do miasta gdzie mieszkam duza diaspora nigerijczyków sie zjechala..

Rzadko kiedy widze bialasa z zoltym. Jedynie z zoltych to mam kumpele Hongkongijke (ale jest w 100% tutejsza, bo sie tu wychowala), i jakos specjalnie sie nie pruje. I znalem jedna polke co miala mega parcie na zoltych, ale jej zaden
  • 0
@EdgyCaesar97: Moja koleżanka z PL wyszła za Koreańczyka. Takie mają jobla na tym punkcie. Trochę na zasadzie, nieważne jaki aby taki - w domyśle Azjata. Białas plus murzynka to typowe dla czarnych chcących spokojnego chłopaka z aspiracjami. Podobno bardzo trwałe związki. Popatrz na Polskę, czytałem gdzieś, że małżeństwo w Wawie trwa średnio 7 lat. Zakładając, że chcesz stabilnego życia i bierzesz ślub w wieku 27 lat. Wracasz na rynek mając 34.
@Jocqelt: Mi to nie grozi, mnie sie raczej podoba ta druga polowa populacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale rozumiem, ze polscy faceci moga byc sfrustrowani polkami..

Dla mnie osobiscie polki to totalne raczysko, jest bardzo malo takich spoko, ogarnietych dziewczyn. Mam mega szczescie ze moi wszyscy kumple maja serio fajne dziewczyny/zony.. Nie umiem sobie wyobrazic jakby mialy byc jakies imprezy i jedna/dwie by mialy "wonty" o hooy
  • 0
@EdgyCaesar97: Ja akurat z kobietami też nie mam problemu. W ciągu życia ze 2-3 może były dla mnie niemiłe. Zastanawiam się raczej, jak zmieni się populacja. Za Wielką Kałużą są badania mówiące, że ponad połowa męskiej populacji nie ma kontaktu z płcią przeciwną. Do nas też ten trend zawita. Patrz, jak ruch incelizmu stał się popularny. To nie są rzeczy z powietrza. A anony nieruchające też podziedziczą mieszkania i dla kobiet