Wpis z mikrobloga

#napierala

Witam na tagu. Zawsze was jedynie czytałem, ale postanowiłem zrobić napieralski coming out i może czasem coś skrobnę. Mesjasza oglądam, ile czas pozwoli, dlatego liczę na ciepłe przyjęcie.
Szczęść Boże.
  • 19
  • Odpowiedz
  • 10
Ja jestem wolny słuchacz i na żadne egzaminy się nie pisałem. Ze ścisłej doktryny Napieralizmu stosowanego nie jestem gotów odpowiadać, ale zakładam, że podstawowe założenia to:
- nowa opinia uchyla wcześniejszą
- zachód jest zawsze lepszy
- i polskie katonacjololo nic nigdy dobrego nie stworzy, a co już dobre może jedynie skorumpować
Chociaż mam świadomość, że może to być odpowiedź niepodręcznikowa. W każdym razie Pan da 3 xD
  • Odpowiedz
@Jocqelt: Dostajesz 6, ponieważ wykazałeś prawidłową postawę wobec tej żałosnej kreatury, tj. nie żyjesz tym syfem, żeby pamiętać jakieś fakty o tym nieudaczniku. Ale 3 prawa napieralizmu to:

1. Nowy film dezaktualizuje stary

2. Informacja nieprawdziwa natychmiast staje się prawdziwą wtedy i tylko wtedy, kiedy ksiądz Napierała powie, że użył skrótu myślowego

3. O tym, kto jest Żydem/Polakiem/prawdziwym liberałem/katonacjozyebem etc. decyduje wyłącznie ksiądz Napierała w oparciu o tylko jemu znane kryteria
  • Odpowiedz
  • 5
Cholibka, drugie mi świtało. Na trzecie za to bym w życiu nie wpadł. To już chyba zaawansowane nauki, bo domyślam się, że tych ukrytych katozjebów może być wielu... I wszyscy czyhają na Dokturke.

Potrafię patrzeć nienawistnie na kultury niższe i ich przedstawicieli. Które będą te niższe, mogę się dostosować. Wszystko zgodnie ze zleceniem. I jeśli to stanowi jakąś wartość dodaną spotkałem na UW kiedyś prof. Chwedoruka, przywitałem się i mi odpowiedział. To
  • Odpowiedz
@Zayatzz: Trzeba oddać świeżakowi, że prawo o absolutnej wyższości Zachodu nad resztą świata również jest pewnym fundamentem napieralizmu. Warto też zauważyć, że mechanizm działa w obie strony - coś jest zachodnie, więc jest dobre i coś jest dobre, bo jest zachodnie. Nie patrzymy bynajmniej na obiektywną treść i wartość danej rzeczy, interesują nas wyłącznie jej związki z Zachodem. Dokładnie to samo zjawisko, ale występujące już na wschód od Odry automatycznie oceniamy
  • Odpowiedz
@Jocqelt: Dokładnie tak – robi to regularnie że swoim podnozkiem. A skąd o tym wiemy? Ponieważ zarzekał się, że tego nie robi. To oznacza, że robi ;] No bo tak na logikę – jeśli ktoś zakłóca się, że coś ma głęboko w dupie, to co to z reguły oznacza? ;]
  • Odpowiedz
  • 5
@Zayatzz: @schweizer Kek. Wesoły gagatek. Ja mam jeszcze jedną uwagę, nie wiem, czy się zgodzicie. Jak go trochę pooglądałem - szczególnie te filmiki publicystyczne - ma facet mentalność albo francuskiego kolonisty - mesjasza niższych cywilizacji, którym na siłę pokazuje, co lepsze i gorsze, a gdy się komuś nie podoba to wypad z Quebecu; liczy się tylko z silnymi, słabszych gnoi, ile wlezie i szuka usprawiedliwienia swoich racji metodą siłową albo jakiegoś
  • Odpowiedz
liczy się tylko z silnymi, słabszych gnoi


@Jocqelt: Francuza?! A gdzie tam?! To jest zwykły cham z Polactwa Ziemkiewicza. Zna dwa stany, jak to Rafał opisywał. Pogardę i strach. Nic więcej. Cały Piotrula. xD
  • Odpowiedz
@Jocqelt: Trzeba wspomnieć jeszcze o kilku rzeczach. Pierwsza jest taka, że to patologiczny narcyz, który zupełnie na serio uważa, że jest wielkim intelektualistą wściekłym na Polskę, że nie doceniła jego wybitnych talentów. W rzeczywistości jest życiowym nieudacznikiem, który nie posiada żadnych zalet. Źródłem jego porażek jest to, że jest odrażający i odpychający, a nie naród Polski. Gość myśli, że gdyby żył w tym śmiesznym państewku, którego nazwy nie pamiętam, to objąłby
  • Odpowiedz
  • 2
@Goatlord: Trochę jak zagoniona hiena. Chętnie by jeszcze ugryzł, ale przed silniejszym się trzęsie. Potem otrzepuje się po upokorzeniu i leci polować na wpółżywe ofiary po drugiej stronie rzeki. Szuka też towarzystwa innych hien.
  • Odpowiedz
  • 3
@Zayatzz: No i mnie się wydaje, że to 100procentowy rasista. Już pal licho tych Słowian, w tym Polaków, ale zawsze jak się wypowiada o czarnych czy Latinoamerykanach, to czuć tę mentalność kolonisty, Coś w stylu nasz murzyn dobry, część imperium - może nie biały, ale dobry, bo nasz.
  • Odpowiedz
  • 2
@aarrttkk: Dziękować, dziękować. Ten tag to perła w koronie. A doktór to patointeligencja najwyższej próby. Człowiek widzi jak w soczewce wszystkie demony pewnej części polskiego społeczeństwa. Ubrane w wyjątkowo niegustowną fedorę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz