Wpis z mikrobloga

#p0lka #logikarozowychpaskow #zuzel #sport

Nie znam się totalnie na żużlu ale śmieszna sytuacja (no i przykra).
Gość dobrze się zapowiadał w tym sporcie ale poznał prawdziwą p0lkę i się skończyło ¯\(ツ)/¯

Twoja kariera nie potoczyła się tak, jak można było się spodziewać. Jak myślisz, co miało na to wpływ?

Moje życie prywatne nie ułożyło się najlepiej. Niestety w ostatnich latach kariery mieszkałem z osobą, która nie była zbytnio zainteresowana, abym się rozwinął, a także nie dawała mi praktycznie żadnego wsparcia.

Niestety matka mojego syna nie była skłonna do integracji ani pracy w Danii, więc nie pomogło nam to emocjonalnie, jak i finansowo. Rozstaliśmy się w czerwcu, a ona wróciła z synkiem do Rzeszowa. Od tamtej pory walczę w sądzie rodzinnym w Rzeszowie.


Artykuł wp
muadzik - #p0lka #logikarozowychpaskow #zuzel #sport

Nie znam się totalnie na żużlu ...

źródło: Njg4NDcuYQsGVjh3TA5sHkUObC0KV2JIEhZ0ZkxEfFpXTHhzVlo9DEpVKikKGycZE0YvJwkUYB0XVyoqTQUiRRRAITYCEitYSFIrJRcAPA8DayE2ChInBAZYYXJWFH0MUlcsclJAfgxVa3d3U0N2UlMDYC4TEmwX

Pobierz
  • 7
@muadzik i jak zapytasz takich ułomków jak się zaczął ich "związek" to w 90% przypadków wygląda to tak samo:
1. Fajna dupeczka stoi przy barze dawaj Seba zagadam a co hehe
2. Tydzień znajomości, zero wspólnych tematów i zainteresowań ale związek musi być bo fajna dupeczka hehe
3. Wpadka
4. Ślub
Sami są sobie winni zazwyczaj xD
@muadzik:

Upadek żużlowej Stali Rzeszów w 2018 roku i ciężar finansowy związany z brakiem regularnych wypłat sprawiły, że zacząłem tracić miłość do tego sportu.

W sierpniu moja narzeczona i ja straciliśmy naszą córeczkę podczas narodzin

Mogłem go widywać jedynie podczas wizyt w Polsce. Mój syn i jego matka przeprowadzili się do Danii w 2022 roku, a ja nadal pracowałem po godzinach w pobliskiej restauracji, zacząłem również wspierać Nico, więc nie miałem