Wpis z mikrobloga

@vasos: ja wiem do kogo miec pretensje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do kaczmarka, ktory od dawna #!$%@? druzyne od srodka. Dobrze, ze juz o tym publicznie mowi sie, a nie wszyscy siedzieli cicho i tylko za kulisami szeptali.
  • Odpowiedz
@kasieu: myślę że chłopaki między sobą dobrze wiedzą, kto ma jakie plany. Żaden zawodnik nie ma obowiązku zostawać w klubie, żeby inni w nim zostali. To brzmi jak szantaż emocjonalny ^^'
  • Odpowiedz
@Arw165 odwrotnie - „jak kaczmarek zostanie to ja odchodzę” a ten robi dużo żeby zniechęcić do przyjścia potencjalnych nowych zawodników. cyrk ( _)
  • Odpowiedz
@kasieu: a to pierwsze słyszę taki scenariusz, z tego co wiadomo sam Kaczmarek od 2 sezonów próbował opuścić klub i myślę, że zaksie nie grozi jego pozostanie. Od miesiąca chodzą informacje z dobrych źródeł, że idzie do jw. Więc nie ma podstaw, żeby ktoś nie chciał przyjsc do klubu żeby z nim nie grać. Raczej słyszałam, że ludzie mają opory, żeby przyjść grać przez prezesa.
  • Odpowiedz
@Arw165 chciał, ale nie wyszło, to jest prawda. teraz to głównie Łukasz się wypowiada, a nie Szpaczek, więc znana jest głównie jedna strona tego konfliktu. nie chodzi o brak chęci grania „nowych” z Łukaszem a o to jaki robi PR zaksie żeby zniechęcić ich w ogóle do przyjścia bo klub zły, prezes zły, tory złe i szyny też złe. grać z nim to nie chcą niektórzy obecni zawodnicy, którzy mam nadzieję, że
  • Odpowiedz
@kasieu: a możesz powiedzieć co takiego mówi Kaczmarek o klubie czy prezesie? I gdzie mogę przeczytać te wypowiedzi? Bo widzę wszędzie posty i komentarze, że gwiazdeczce się nie chce grać, a w drugą stronę widziałam filmik ze nie podają sobie ręki.
  • Odpowiedz
@Arw165 nie wiem czy gdzieś możesz, bo to informacje z hali a nie z twittera. sytuacja jest po prostu super krzywa i „nawet on nie jest w stanie” może się okazać niedopowiedzeniem. chociaż mam nadzieję, że to ostygnie, bo ciężko się to ogląda i nie mówię tu już nawet o grze :c a to czy mu się chce czy nie chce to zupełnie inny temat i to chyba wie tylko sam Łukasz
  • Odpowiedz
@kasieu: Czyli na tę chwilę są informacje bezpośrednio od kibiców na temat Kaczmarka i informacje o wypowiedziach Kaczmarka od osób trzecich, bo sam Kaczmarek publicznie się nie wypowiada na temat prezesa. Z mojej perspektywy przekaz jest dalej z jednej strony. Na razie wszystko sprowadza się do wierzenia osobom piszącym o nim w internecie.
Nie zazdroszczę położenia. Natomiast w mediach, wśród dziennikarzy widzę więcej żalu do prezesa.
  • Odpowiedz
@Arw165 wśród kibiców już nie wiem co bardziej trenduje bo widzę że już wszyscy nienawidzą zarówno Kaczmarka jak i prezesa. to co pisałam wyżej to informacje od ludzi którzy pracują z klubem, ale tam tez pewnie każdy trochę inaczej na to patrzy. niemniej takie robienie antyreklamy bo się nie dogadują ze Szpaczkiem mnie drażni potężnie. poza tym aspektem dużo bardziej sympatyzuję z Łukaszem jednak
  • Odpowiedz