Wpis z mikrobloga

Potrzebuję karty mastercard z któregoś banku z listy którą wstawiam niżej, aktualnie mam konto w #pkobp ale tu karta mastercard jest dostępna tylko jako kredytowa i jestem zmuszony prawdopodobnie założyć konto w innym banku. Szukam więc tego który będzie "najbardziej darmowy" bo nie będzie tam stałego przychodu a tylko zamierzam przelewać co jakiś czas pieniądze na codzienne zakupy.
Zależy mi tylko na tym abym mógł dodać tą kartę do Xiaomi Pay i mógł płacić moim zegarkiem. #banki #pieniadze #platnoscimobilne #bankowosc #kiciochpyta #xiaomi #finanse #curve #zen
EjniaKK - Potrzebuję karty mastercard z któregoś banku z listy którą wstawiam niżej, ...

źródło: aaaaaaaaaaa

Pobierz
  • 14
  • 0
@Dabliuem: czytam ten cennik Zen'a i dobrze rozumiem że to co mnie interesuje czyli przelewy przychodzące i płatność kartą w planie FREE są darmowe? To by mi odpowiadało
@EjniaKK: jeżeli PKO BP na swojej stronie informuje, że do Xiaomi Pay można dodać wszystkie karty to jest to najbardziej rzetelne źródło informacji ;) Poza tym jaki support? Zadzwoń do banku, infolinia jest 24/7
  • 0
@f0ku5: ale to raczej wina aplikacji Xiaomi Pay że nie chce przyjąć karty Visa a nie wina PKO, poza tym po tej nieudanej próbie dodania karty wyskakuje powiadomienie aby skontaktować się z ich bok'iem