Wpis z mikrobloga

Może ktoś sie orientuje jak jest z łądowaniem #quest3 poprzez USB3.2 podczas grania? Mimo podłączonego kabla ubywa poziomu naładowania baterii, w internecie wyczytałem ze tak ma być. Wydaje sie to absurdale i jak jest w rzeczywistości?
Jak mialem questa 2 to podłączenie kabla sprawialo ze moglem grać ciągle, czy w quest 3 to sie zmienilo?
Jakie jest wasze doświadczenie? Czy to wina kabla czy trzeba sie pogodzić z nową rzeczywistością?

#pcvr #vr #oculus
  • 25
  • Odpowiedz
@kucma19: więc tak. Niby ta płyta powinna mieć super charger 60w na froncie czego niestety nie ma. Po podłączeniu pokazuje mi szybkie ładowanie na tel ale ma jest w okolicy 500ma i pokazuje pełne naładowanie za 4g. Z tyłu mam 2 porty usb-c i oba dają 2x tyle MA co ten frontowy. Nadal nie negocjuje mi z samsungiem super szybkiego ładowania tylko szybkie. W samym oculusie nie mogę odpalić testu kabla
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kosmo1989 problemem nie jest to ze port usb w mobi nie daje 60W. Myślę ze wystarczyloby 15W zeby google sie nie rozładowywaly podczas. Zapomnialem ze mam przewód usb c- usb c ktorego nie sprawdzałem jeszcze
  • Odpowiedz
  • 1
@kosmo1989: wyglada na to ze trzeba kupować kabel usb c - usb c. Taki przewód 5 metrowy z ładowarki daje 3.5A a z portu usb c na mobo daje 1.3A i jest to najwyzszy wynik ze wszystkich przewodów jakie testowalem u siebie.
Kabel ugreen za 70zl z allegrosza jest godny polecenia, pozostale przewody typu usb A - usb c odradzam.

Temat rozwiązany
  • Odpowiedz
@kucma19 usb c powinno mieć power delivery żeby ładować do 100w - 20v/5a i moc grać nonstop przez gogle. Inaczej daje 5v/0.5-3A usb c w zależności od chipsetu na mobo
  • Odpowiedz