Wpis z mikrobloga

No i stało się. Żona chce mnie zostawić, bo rzekomo zaniedbuję rodzinę grając całymi dniami w #footballmanager Próbowałem to załagodzić mówiąc, że zachowuje się nieprofesjonalnie, że wiąże nas pewien kontrakt i bez mojej zgody nigdzie nie odejdzie, ale nic to nie dało. Jesteśmy razem już 10 lat, więc wyrosła na naturalnego lidera, jak dopuszczę do dalszego spadku morale to jestem pewien że dzieci staną po jej stronie. Wypchanie na wypożyczenie nie wchodzi w grę, ze względu na ogromne oczekiwania finansowe. Czy ktoś moze ma jakiś pomysł?

#zwiazki #pdk
  • 8
  • Odpowiedz
nieprofesjonalnie


@sanderus: ojojoj.

wiąże nas pewien kontrakt


@sanderus: a czytałeś go?

bez mojej zgody nigdzie nie odejdzie


@sanderus: hyh... nie czytałeś. Cofam poprzednie pytanie.

ale nic to nie dało


@sanderus: no popa...

Jesteśmy razem już 10 lat, więc wyrosła na naturalnego lidera


@sanderus: brak związku przyczynowo skutkowego.

dopuszczę do dalszego spadku morale


@sanderus: ... używanie słów których nie rozumiesz...

jestem pewien że dzieci staną po jej
  • Odpowiedz
@sanderus: Zależy jaką masz pozycję w klub.., tfu rodzinie. Jak mocną i większość jest za tobą to rozwiązanie kontraktu bez porozumienia, wyjeb ją na wolny transfer. Trochę kosztowne, ale nie będzie truć atmosfery i będzie święty spokój. Ewentualnie zesłanie do rezerw dopóki jej nie przejdzie XD
  • Odpowiedz
Wypchanie na wypożyczenie nie wchodzi w grę, ze względu na ogromne oczekiwania finansowe. Czy ktoś moze ma jakiś pomysł?


@sanderus: skoro ona nie chce iść na wypożyczenie, to może ty się rozejrzysz za nowymi, lepiej płatnymi opcjami
  • Odpowiedz