Wpis z mikrobloga

@Strigiformesman dobrze że tylko ty mieszkasz w tym kraju, a likwidacja TVP była tak nie istotna dla społeczeństwa, że musieli to zrobić bezprawnie uchwała ( a nie ustawa jak powinni, (łamiąc tym samym konstytucję)). Ciekawe, że tak się spieszyli, może przez to, że pakiety relokacyjne zostały podpisane? I nie długo będziesz miał kolorowo pod domem. Hmm

Jakim trzeba byc idiota by zgodzić się tylko na jeden nurt? Rozumiem, nie lubisz, nie oglądasz
  • Odpowiedz
@Wykastro: ale ja już mam kolorowo pod domem, a jeszcze ta ustawa nie weszła.

Mam swoje wartości i przekonania i byle raszpla z telewizji mi światopoglądu nie zmieni. Czy wpłynie na innych? Mało mnie to obchodzi.

A władza jak zechce to wprowadzi co tylko będzie chciała mimo sprzeciwu społeczeństwa. Nie raz tak już było.

Ja to bym najchętniej zlikwidował całe media publiczne i by nie było problemu
  • Odpowiedz
@Strigiformesman to jednak przyznajesz fakt, iż TVP nie wpływa na światopogląd ale trzeba je zlikwidować bo mają wpływ na światopogląd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Logiczne tak jak cała lewica, eh wy się sami orecie.

Wiadomo, najlepiej zlikwidować wszystko to co nie wpisuje się w Twój światopogląd, bo to oznaczę, że jest zły. Nie ma znaczenia, że może ktoś uznawać go za właściwy według jego wartości i przekonań. Równość
  • Odpowiedz
@Wykastro: Oglądałeś w ogóle TVP Info w ostatnim czasie? Porównaj sobie relacje TVP Info za czasu marszów KO w Warszawie, a porównaj sobie relację z pisowskiego marszu w czwartek.
Porównaj sobie wywiad holeckiej z kaczorem, a porównaj sobie wczorajszy wywiad z Tuskiem. To jest przepaść, najtrudniejszym pytaniem dla kaczora od holeckiej było "nie boicie się tych wszystkich afer? np. ostatnio benzyna staniała".
Kaczor nigdy w życiu nie zgodziłby się na taki
  • Odpowiedz
@Wykastro: o, już mnie nawet zakwalifikowałeś jako lewaka. Ciekawe że zawsze, niezależnie od strony politycznej widzę że jest tylko MY i ONI.

Nigdzie nic nie pisałem ani że nie wpływa na światopogląd, ani że trzeba je zlikwidować ponieważ wpływa na światopogląd. To już dopowiedziałeś sobie TY. Napisałem że nie wpływa na MÓJ światopogląd, a to jest jednak pewna różnica.

A zlikwidować trzeba bo media publiczne straciły swoją "misję" i są obecnie
  • Odpowiedz