Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #wybory #sejm #polityka

Podsumowując:
- przestępcy ex-posłowie w więzieniu
- Pereira wywalony siłowo z TVP
- Szydło wywalona z rady szpitala
- Kaczyński nie wie co robi, do tego stopnia, że z jakąś dziunią pod rękę chodzi
- prokuratura odziobrowana przy kwiku pisowców
- prezydent Mastalerek na prochach miota się w TV
- Holecka pracuje za minimalną w TV Republika, telewizji, która właśnie straciła reklamodawców i kroplówkę ze spółek skarbu państwa

I to wszystko w momencie, jak Tusk zapowiada w wywiadzie, że najciekawsze przed nami. Nie sądziłem, że te wybory aż tyle zmienią, jest pięknie.
  • 25
  • Odpowiedz
@miki4ever: wyglada to doslownie jak czyszczenie panstwa z nazistow. Dopiero teraz widać jak ta zasrana ośmiornica się owinęła wokół państwa, masakra. Nigdy więcej pisiorstwa u władzy.
  • Odpowiedz
@miki4ever: ja zdawałem sobie sprawę, że te wybory tyle zmienią, bo tu faktycznie chodzi o polską rację stanu. Nie sądziłem tylko, że sprawy potoczą się tak szybko. Ale to tym lepiej dla nas.
  • Odpowiedz
- Holecka pracuje za minimalną w TV Republika, telewizji, która właśnie straciła reklamodawców i kroplówkę ze spółek skarbu państwa


@miki4ever: To myślenie życzeniowe i błędne przeświadczenie, niektórzy reklamodawcy się wycofali, ale nadal inni nie mają żadnych obiekcji. Kiedyś płaciło się u nich 500 zł za 30 sek bloku reklamowego, teraz kilkanaście tysięcy, przez oglądalność na poziomie kilka milionów, i nie pisały o tym prawackie media tylko gazeta wyborcza. Mogą się tym
  • Odpowiedz
@miki4ever Usuwanie tej gangreny jest czymś bardzo potrzebnym, ale metody i łamanie prawa w trakcie tego procesu nic nie usprawiedliwia.
Pokazuje to jedynie, że chodzą po omacku, nie będąc lepszym niż PiS.
W ten sposób zamiast wypracować jakieś pojednanie w narodzie, kreują jeszcze większe podziały, i jak powszechnie wiadomo większość nie chce powrotu tej gównianej Zjednoczonej prawicy do władzy, ale takimi działaniami powodują, że ich powrót jest możliwy i będzie on jedną
  • Odpowiedz
Holecka pracuje za minimalną w TV Republika, telewizji, która właśnie straciła reklamodawców i kroplówkę ze spółek skarbu państwa


@miki4ever: Nie przesadzajmy z tą ekstazą, bo Holecka jest już milionerką i zarobiła przez dekadę więcej niż uczciwie dostałaby za 10 albo 20 swoich żywotów.
  • Odpowiedz
@miki4ever to oni będą w końcu wypuszczeni czy nie? Ponoć Bodnar ma wydać jakąś opinię gdy będzie miał wszystkie akta sprawy, ale czy on może zablokować to pseudo-uniewinnienie?
  • Odpowiedz
@miki4ever: No właśnie nie jest piękne, ale przerażające. Myślałem, że już się przez szambo zostawione przez pis przebiliśmy a tu widać, że ledwo zaschniętą skorupę podskrobaliśmy. Wolałem chyba żyć w nieświadomości. Proszę niebieską pigułkę.
  • Odpowiedz