Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że nie ma Tuska? Między 15 października a 13 grudnia nie wystąpił na mówinicy. W mediach i na wywiadach trudno go było znałeś. Gdy Hołownia zostawał giga chadem a inni politycy Koalicji garneli się mikrofonu. Gdy Tusk został premierem, to nic się nie zmieniło. W aferze wiatrakowej, z TVP, z sądami... Rzeczy robią ministrowie. Wypowiadają się politycy Koalicji. Tusk rzuca jedynie komentarze jak szeregowy poseł. I znów to Hołownia dostaje uwagę jakby był premierem. I same media bardziej chcą poznać wypowiedzieć marszałka niż premiera. Gdzie jest Tusk? I dlaczego się nie udziela? Prezydent robi konferencje. Marszałeka robi konferencje. Nawet Kaczyński wystąpił. Tuska nigdzie nie ma. Bo chyba, że na iksie by skomentować jak zwykły poseł...

#sejm #polityka #tusk #polska
  • 8
  • Odpowiedz
@N331: nie zauważyłam, nie wiem, z kim był dzis wywiad w TVP i nie wiem, czyje 2 konferencje oglądałam. Gdzie jest Tusk ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@59awv: @Catit @jarezz toć nie napisałem, że go nie ma w ogóle, a mało jak gdyby był posłem. Dlatego zapytałem gdzie jest Tusk. Jako premier powinien się udzielać co najmniej tak samo jak Hołownia, a nawet więcej. Dziś udzielił wywiadu. Ale to niczego nie zmienia co napisałem wcześniej. Podczas największej imby go nie ma.
  • Odpowiedz
  • 2
@N331 kilka osób inaczej cie zrozumiało więc nie odkręca kota ogonem.
Wypowiada się tyle ile uważa za słuszne, jakkolwiek ale wykonuje obowiązki, jak, zobaczymy za kilka miesięcy czy pozytywnie.
Poprzednicy mieli kupę konferencji i widać co wyszło.

Hołownia odpowiadał więcej na. Pytania bo jego bezpośrednio dotyczyły wydarzenia/podejmował decyzję.
  • Odpowiedz
  • 11
@N331: niemożliwe normalnie chłop się zachowuje jakby miał mało czasu, ze względu na zarządzanie ~38mln krajem
powinien jak politycy PiSu codziennie występować wszędzie drąc ryja o swoją "rację"
  • Odpowiedz
@N331:

Tuska nigdzie nie ma.

toć nie napisałem, że go nie ma w ogóle, a mało jak gdyby był posłem


Ja #!$%@? xD Weź konto usuń.

Od kiedy zwykły poseł daję wyłączny godziny wywiad z 3 największymi stacjami na raz?
Pisuary żyją w jakiejś alternatywnej rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@N331: bo w sejmie dzieje się więcej póki co, a Hołownia jest marszałkiem sejmu, więc się udziela. Władze są niezależne od siebie i Tusk nie może wchodzić w buty Hołowni
  • Odpowiedz