Wpis z mikrobloga

Hejo potrzebuję porady. Na co dzień pracuję na MacBooku air M1 (2021) w marketingu i czuję ostatnio chęć przejścia na iPada. Myślałem o 9-10 gen w wersji z kartą sim, jednakże nie wiem jak to ugryźć. Czy dam radę na tym sofcie korzystać z narzędzi które działają przez przeglądarkę? Np. Salesforce, Analytics oraz najważniejsze - wordpress (budowanie landingów)? Czy jest to mocno poroniony pomysł? Pomijam aspekty PS, Illustrator, bo to wiem że przejdzie. Korzystałem niedawno z bardzo starego iPada i nie sprawdziłem tego, lecz korzystało mi się z niego mega wygodnie w przeciwieństwie do maca.

#apple #ipad
  • 4
  • Odpowiedz
  • 1
@coffee_addict_frv: Nie no na PC jest w pyte xD Lubię te kombajny, ale moim faworytem jest i tak Salesmanago - niby jest to dobry soft, ale czasami spotyka się problemy nigdy wcześniej niespotykane :)
  • Odpowiedz
Czy jest to mocno poroniony pomysł?


@neffwt: Musiałbym upaść na głowę aby zmieniać duży ekran z normalną klawiaturą na tablecik. Choćby tym tablecikiem był Surface.

lecz korzystało mi się z niego mega wygodnie w przeciwieństwie do maca.


Bo iPad jest zrobiony aby mogła go obsłuzyć nawet małpa xD Wielkie ikony, zero ustawień, jedyna słuszna przeglądarka.
  • Odpowiedz