Wpis z mikrobloga

Michał „BOXDEL" Baron doniósł Alanowi Kwiecińskiemu na Natana „Szatana" Marconia odnośnie tego, co ten powiedział na jednym z filmów umieszczonych na kanale „FRIK". Było to informacja ocenzurowana, o co poprosił 20-letni zawodnik federacji FAME. Niestety prośba nie została spełniona, a Baron nieocenzurowany fragment filmu wysłał Alanowi. Ten teraz chce za to bić Natana i grozi mu wychowawczym liściem. Zapowiada też, że podobnie rozliczy Amadeusza Roślika.

Alan! Doceniam bardzo, że tak walecznie bronisz dobrego imienia swojej siostry. Naprawdę to doceniam. Mogę cię o coś zapytać, Maniek? Gdzie byłeś kilka lat temu, jak twoja siostra tańczyła jako striptizerka w krakowskich klubach? Chodzę takie informacje na mieście. To prawda? Ja nie oceniam. Ja tylko pytam. Kto ma wiedzieć, ten wie.

Chyba mam Gorączkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma
  • 24
  • Odpowiedz
  • 49
@Potifara: Czekam aż wreszcie aż ta bita pała (Anal oczywiście) dostanie jakieś KO, w stylu jak Bomba na początku a może i nawet Faustyn. Chłop wiecznie łazi i #!$%@? czego to komuś nie zrobi a naprzeciw Pasternaka siedział jak zbity pies XD
  • Odpowiedz
@Potifara: Dlaczego nie podałeś tutaj danych karty? Dlaczego nie podałeś swojego peselu? Dlaczego nie podałeś swojego imienia i nazwiska? Mordo głupie pytanie to po 1 po 2 ja jak coś tu pisze to tego nie cenzuruje i nie jestem osoba publiczną
  • Odpowiedz
  • 9
@LadyRaspberry: Maniek po ostatnich walkach plus porażkach Załęckiego strasznie obrósł w piórka. Jestem ciekaw, czy do Amadeusza będzie startował sam, czy ze swoim chłopakiem. Bo tym razem Ferrari nie będzie kalkulował czternaście razy, czy warto.
  • Odpowiedz
  • 7
@LadyRaspberry: Nie jest to przypadkowe, że takie coś wycieka. Jest to kontrolowana zagrywka. W FAME wiedzą, że będzie trzeba trochę podratować promocję gali już teraz, więc szukają zaczepnych do Natana. Z Szeligą wcale nie będzie aż takiego dymu, jak wielu oczekuje. A Kwieciński to łatwy zapalnik, bo na słowo frajer już reaguje jak byk na płachtę.
  • Odpowiedz
  • 8
@LadyRaspberry: Na ten moment prędzej będzie duet Amadeusz i Jacek Murański. Młody INDYGO musi podszlifować swoje umiejętności oktagonowe. Poza tym para kochanów planuje załatwić sobie walkę z ludźmi od Ebe Ebe.
  • Odpowiedz
  • 4
@LadyRaspberry: I właśnie w takich rywali na ten moment będzie celował „Szatan". Z matkobijcą będzie miał gigantyczne pole do popisu. Później dłuższa przerwa i czas na rozwój pod względem oktagonowym. To znaczy przerwa po maju rzecz jasna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Potifara tak, i masz rację - niech używa nomenklatury Obłudnik, Tuczenko, ewentualnie matkobijca (broń boże FAS bo jakieś zjeby się do niego przypruja). Do Łukasza niech mówi - Mrugała (nie Bidul, bo też się #!$%@? o to, że traktuje dzieci z domu dziecka gorzej).
  • Odpowiedz