Wpis z mikrobloga

Mam głupie pytanie #bitcoin #bittrex #bitbay

Jak bitcoin raczkował była taka bardzo popularna giełda, bittrex chyba ale już nie pamiętam. Pamiętam tyle że się zamknęła z jakichś tam powodów różnych. Zmieniała 100 razy nazwę, przychodziły mi jakieś maile o restrukturyzacji ale olewalem.

Oczywiście miałem tam jakieś grosze i się pogodziłem z ich przepadnieciem. Z czapy wszedłem w spam a tam jakieś info że jest jakiś hajs. Niby do wypłaty trzeba masę danych podać więc znowu to olewam bo wygląda jak scam, ale czy to scam?
ozzi91 - Mam głupie pytanie #bitcoin #bittrex #bitbay 

Jak bitcoin raczkował była ta...

źródło: temp_file4564539234517409734

Pobierz
  • 22
@ozzi91: Prawdopodobnie nie, ale nie wiem czy zdążysz wypłacić. Dodatkowo nie wiem czy po takim czasie nie zablokowali Ci konta z powodu nieaktywności
@ozzi91: To było do 2023 roku możliwość wypłaty, chyba do sierpnia. Sam tak wszedłem po tej dacie na email i się dowiedziałem o bankructwie po czasie, już przepadło raczej.

Doczytaj konkretnie co pisze i z jakiego emaila dostałeś, bo przychodzą nowe emaile z innych adresów teraz że tam kasa do wypłaty jakaś wymyślona duża kwota.
@ozzi91 legit email, dalej można wypłacać, jedynie nie działa już wymiana na giełdzie.
Ile masz do wypłaty bo zamazales? Jak różne coiny na erc20 to możliwe że nie starczy na fee
@ozzi91 To potrzebujesz innej giełdy np. coinbase tam wyślij eth, zamień na euro i na revoluta.
Albo pobierz apke np. trustwallet tam wysyłasz eth i potem ewentualnie na giełdę, kantor, bitomat.
@ozzi91: i co udalo ci sie wyplacic? deadline do sierpnia 2023 a juz jest 2024? Zupelnie zapomnialem o tej gieldzie a pare stowek chyba tam zostawilem xD