Wpis z mikrobloga

  • 463
@text: a więc sprawa prosta, Obajtek ma większe kompetencje bo ma 8 lat doświadczenia w kierowaniu wielką spółką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 700
@text: Bieńkowska była jeszcze admirałem floty międzygwiezdnej.

A tak serio to babka z doświadczeniem, a mentzen broni brudnej pały
  • Odpowiedz
bo do spółek przyjmują swoich


@text: ale to jest prawda,a miało być co innego,po co kwiczysz wazelinarzu platformerski każdy to widzi i nie ma w tym tajemnicy że tusk kłamał w sprawie tych swoich obietnic xd
  • Odpowiedz
@text Przede wszystkim nie jest powiedziane czy Bieńkowska zostanie powołana. Mamy tylko jakiś przeciek medialny cholera wie czy prawdziwy.
  • Odpowiedz
@text: Bardzo kompetentna osoba xD:

Niedawno numerolożka postawiła mi horoskop z daty urodzenia. Jestem Wodnikiem. Powiedziała, że wszystko w moim życiu dzieje się w sposób bardzo naturalny dzięki mojej dobrej pracy. Ta pani nic o mnie nie wiedziała, a wszystko się zgadzało, nawet daty.


Proszę mi podać lewą rękę. Ma Pani bardzo długą linię życia, która się łączy z linią szczęścia, nie widzę u Pani wzgórka Merkurego, co znaczy, że nie
  • Odpowiedz
@text: @Bujak Tu chyba nie chodzi o to, że ktoś ma doświadczenie czy nie tylko, że rudy obiecał 100 konkretów i na pozycji 68 mamy taki:

W spółkach z udziałem Skarbu Państwa zwolnimy wszystkich członków rad nadzorczych i zarządów. Przeprowadzimy nowy nabór w transparentnych konkursach, w których decydować będą kompetencje a nie znajomości rodzinne i partyjne.


Więc widać, że rudy znów kłamał, bo nie było żadnego transparentnego wyboru tylko mianowanie po
  • Odpowiedz
@text: Oo #!$%@? nie wiedziałem że ma aż tyle doświadczenia jako hmm koordynator ds wydawania cudzych pieniędzy? :D teraz to się nawet nie dziwie że z taką pogardą mówiła o frajerach co pracowali za 6K :D nie no kandydat idealny ALE... fakt na pewno lepszy niż brudna pała
  • Odpowiedz
@text: jakie doświadczenie ma Bieńkowska w zarządzaniu ludźmi w firmach energetycznych?

Ona może zdobyć złoto w biathlonie i wpisać sobie to do CV, ale to nie jest umiejętność potrzebna na tym stanowisku.
  • Odpowiedz
@text: Nie hejtuje ale praca w państwowej to dla mnie może być równoznaczne z tym, że siedziała i czekała aż ktoś jej gotowca przyniesie do podpisania.
  • Odpowiedz
@text XDDDD żałosny leming platformy, no tak Bieńkowska jest najlepszym kandydatem na to stanowisko bo już kilka razy Tusk gdzieś ją wcisnął, a jej kompetencje to powinny kończyć się na wybieraniu smaku sosów do hot dogów
  • Odpowiedz
że z taką pogardą mówiła o frajerach co pracowali za 6K

@1dwa3: nie, nie mówiła tak o ludziach pracujących za 6k
mówiła, że trzeba być idiotą albo złodziejem, żeby iść na #!$%@? MINISTERIALNE STANOWISKO za taką kasę.
  • Odpowiedz
  • 0
@text Do tego to PiS podnosił wszelkie wymagania na stanowiska. PO nawet jak obsadzali swoich to trzymali się wymagań formalnych kandydatów na stanowiska
  • Odpowiedz
@text: Mordo, ale Tusk obiecał przywrócenie konkursów na stanowiska dyrektorskie. Bieńkowska może się nadaje, może ma doświadczenie, może jest turbo ogarniętą osobą, ale dalej nie było konkursu i jest z mianowania politycznego
  • Odpowiedz
@text: skąd te pisiory wytrzasnęly Obajtka to nigdy nie zrozumiem, przecież idąc ulicą co 10 minut można spotkać kogoś z lepszymi kwalifikacjami.
  • Odpowiedz