Wpis z mikrobloga

Ja pier... ten wyciek z Alabu to abstrakcja jakaś. Wszystko ładnie posegregowane. Wchodzisz, masz opcje do wyboru: przeglądać online bądź pobrać sobie w dwóch różnych archiwach.
Po tym wchodzisz sobie w ciekawiący Ciebie rok urodzenia i miesiąc a następnie szukasz sobie jaki chcesz PESEL. Po wejściu w PESEL możesz się np. jak ja dowiedzieć, że Pani Darii z Kobyłki po badaniach cytologicznych wyszły wysokie wyniki leukocytarny czyli możliwe, że ma jakąś infekcję.
Oczywiście już pomijając adres zamieszkania itp z danych tej osoby które są tam oczywiście.

#alab #afera #ochronadanychosobowych #rodo #cyberbezpieczenstwo #daneosobowe #it #informatyka
dzidek_nowak - Ja pier... ten wyciek z Alabu to abstrakcja jakaś. Wszystko ładnie pos...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: chcesz powiedzieć, że można by przetworzyć te dane i zrobić heat mape występowania chorób wenerycznych w Polsce?

Podeślij link na priv :-) chętnie się pobawiłbym takimi danymi
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: ja tylko przejrzałem trochę rodzinę (czy są, bo badania ich i tak znałem) oraz kliknąłem kilka badań losowo, to trafiłem na jakies nazwisko ukraińskie no i test na HIV (ujemny na szczęście dla niej).
  • Odpowiedz