Wpis z mikrobloga

Witam nocnych Mirków i Mirabelki!
Dzisiaj wyszła aktualizacja serwisu ISDB.pl.
Zmiany głównie kosmetyczne, ale zauważalne:
- dodanie landingpage z popularnymi filmami i serialami
- poprawa nawigacji w serialach
- poprawa UX, w tym zmiana logotypu
- dodanie zabezpieczeń
Na czas pisania tego wpisu w bazie jest już 86 000 filmów i seriali.
Wszystkie 3 alternatywne serwery posiadają już moduł automatycznego pobierania napisów (w tym polskie).
Jak włączyć polskie napisy na isdb.pl? https://www.youtube.com/watch?v=cshlv5xdRcw
Co do filmów/seriali na wieczór polecam te ze strony głównej/landingpage.
Zastanawiam się, czy wdrożyć bardziej futurystyczne logo, niech wykopowicze zdecydują.

#filmy #seriale #filmnawieczor #ciekawostki #programowanie #netflix #hbogo #1000filmow #nocnazmiana
januszzbloku - Witam nocnych Mirków i Mirabelki!
Dzisiaj wyszła aktualizacja serwisu ...

źródło: ISDB

Pobierz

Czy zmienić logo na te z wpisu, czy zostawić tak jak jest?

  • Zmienić 58.6% (17)
  • Zostawić 41.4% (12)

Oddanych głosów: 29

  • 23
  • Odpowiedz
@januszzbloku: Zostaw samo LSD a wywal B,
będziesz miał więcej klientów ;) i coś kiepsko działa, 3 w nocy a ładowało się minutę i tak za każdym odświeżeniem
  • Odpowiedz
@januszzbloku: Olej logo, jak strona będzie płynnie chodzić, będzie czytelna i będzie miała spory repertuar, klienci sami się znajdą przez polecenia. Powodzenia w rozwijaniu serwisu
  • Odpowiedz
@januszzbloku ciekawe skąd taka różnica. Na razie wszystko znalazłem na fmovies, może poza jakimiś czeskimi niszowymi filmami.
Wroce do domu i dam szansę Twojemu serwisowi :)
  • Odpowiedz
  • 0
@mirasKo-Kalwario: tak, dostawcy hostingu. Ale bez problemu zablokujesz ublockiem na pc, a na mobile korzystając z Brave.
Jak się uda to wprowadzę konta premium za symboliczną kwotę, na razie optymalizacja, a potem przesiadka na lepsze serwery.
  • Odpowiedz
  • 1
@OldBull: na razie to jedna wielka piaskownica, ale jak uzbroisz się w cierpliwość to zauważysz różnicę. Weź też pod uwagę, że u mnie wszystkie 3 alternatywne źródła automatycznie pobierają napisy - w ok 70% do filmów i seriali znajdziesz też polskie napisy, które dodatkowo możesz customizować.
  • Odpowiedz
@januszzbloku: no skooro masz tam ogarnianie napisow to sie domyslam ze autorskie, zastanawiam sie tylko jak to dziala, czy musisz pobrac film dodac napisy, wrzucic na hosting i zalinkowac u siebie? pytam bo interesuje mnie czy nie ma jakichś hostingów albo bez reklam albo z reklamami w video a nie wyskakujących stron?
  • Odpowiedz
  • 0
@mirasKo-Kalwario: pisałem już: zainstaluj uBlocka Origin na pc, albo Brave na mobile. Co do wersji premium - jeszcze trochę zajmie wdrożenie. A jak jesteś taki ciekawski, to teraz przenosimy całość na serwery AWS, żeby śmigało. Jak na razie to czysty sandbox, jeden z lepszych, ale nadal sandbox.
  • Odpowiedz