Wpis z mikrobloga

Program ochronny olx to niezły kit.
Kupiłem słuchawki jak myślałem po okazyjnej cenie PX7 S2, jednak po ich otrzymaniu okazuje sie że był to model PX.

W tytule "Słuchawki nauszne BOWERS & WILKINS Px7 S2 czarne"

Jak wiadomo dla nich model PX a PX7 S2 to to samo, przeciez jest to 'towar ktory byl przedmiotem ogłoszenia' ;)

Dzień dobry,


wniosek złożony w ramach Pakietu Ochronnego, w którym zgłoszono, że otrzymał Pan inny model słuchawek, nie został zaakceptowany, ponieważ opisany przypadek nie jest objęty programem.


Na zdjęciach w ogłoszeniu był przedstawiony model słuchawek, który Pan otrzymał.


Pakiet Ochronny obejmuje przypadki otrzymania:


pustej paczki,

przedmiotu, który nie był przedmiotem ogłoszenia.


Kontakt ze sprzedającym


Proszę skontaktować się ze sprzedającym — wierzę, że w tym przypadku uda się wypracować rozwiązanie, które będzie korzystne dla obu stron. W momencie zakupu przedmiotu automatycznie uruchomiliśmy czat ze sprzedającym – należy zalogować się na konto OLX i przejść do zakładki Wiadomości. Można również skorzystać z danych, które sprzedający udostępnił ogłoszeniu.


W tej sytuacji zwrot w ramach Pakietu Ochronnego nie jest możliwy. Ewentualny zwrot (przedmiotu oraz pieniędzy) strony umowy powinny ustalić samodzielnie.



#olx #afera #oszukujo #gownoburza
  • 2
  • 0
@kaloszer: rel odp:

Dzien dobry,


Nie, w ogłoszeniu, nie zostały przedstawione sluchawki ktore otrzymalem. Zostałem wprowadzony w błąd przez tytuł ogłoszenia.


CYTUJĄC TYTUŁ OGŁOSZENIA którego ofiara zostalem:

Słuchawki nauszne BOWERS & WILKINS Px7 S2 czarne


Czy jest to celowe czy nie celowe wprowadzenie kupującego w błąd, nie dla mnie oceniać.


Użytkownik nie był online na portalu od 3 grudnia czyli od momentu sprzedaży. Zresztą nie jest to wymagane do zwrotu -
zleja cie cieplym moczem z wkladem nawet, ten pakiet to lepszy przekret - kupujacy czyli ty placi skladke/prowizje/frycowe za ten pakiet, natomiast oni ew wyplate robia z kasy kupujacego a nie z funduszu z zebranych "danin" pt pakiet ochronny. To kasa czasami nawet uczciwego sprzedajacego przepadnie, tak ubezpieczalnie nie dzialaja?
Szybko daj ogloszenie na otomoto, otodom i platne OLX to taka dobra wcale nie pazerna firma.