Wpis z mikrobloga

@raul7788: pod kątem transferów do United, to zdecydowanie mój największy kibicowski zawód ostatnich lat. Miał kiepski start to prawda, ale były mecze, w których pokazywał że jest w nim duży potencjał. Niestety, mentalność 5-latka, olewka na obowiązki i heja. Bardzo dobrze, że odchodzi, nawet jeżeli to tylko wypożyczenie. I piszę to w pełni świadomości problemów United w tej kampanii, szkoda budżetu płacowego na takich ludzi.
  • Odpowiedz
@vinmcqueen: gosc ma takie zarobki, ze i tak pewnie trzeba bedzie z ponad polowe oplacac.
co do niego samego, to podejrzewam, ze do bvb idzie sie rozgrzac, a od przyszlego sezonu znowu u nas bedzie grac jak po sezonie ineos trenera podmieni na swojego czlowieka.
  • Odpowiedz
gosc ma takie zarobki, ze i tak pewnie trzeba bedzie z ponad polowe oplacac.


@hora_curka: z tego co piszą pismaki, to z 1/3 płaci United, ale to wciąż odciążenie budżetu za grajka, który było wiadomo, że do końca sezonu nie zagra już nawet minuty.

Ja osobiście już straciłem wiarę w typa i nie wierzę, że nawet pod Pepem by coś pokazał. Chyba, że wreszcie dojrzeje mentalnie i się weźmie za siebie,
  • Odpowiedz
@vinmcqueen: a mi się wydaje że brak klauzuli wykupu to furtka ineosu jakby trenerem w przyszłym roku był ktoś kto nie jest łysym grzybem
  • Odpowiedz