Wpis z mikrobloga

przecież nie można tego pokazywać w naszych wolnych mediach że niemiecki rolnik widzi że ta cholerna lewacka unia niszczy wszystko i wszystkich


@mirekkomarek: ciekawe czy ci rolnicy wiedzą że protestują przeciwko istnieniu UE xDDDD
@SzubiDubiDu typowy niemiec xD, oczywiście u nas rzadko taki sprzęt kupuje się bez kredytu

Ledwo co odkryłeś że o tym wszędzie się mówi, ciekawe kiedy odkryjesz o co oni w ogóle tam walczą
@SzubiDubiDu protesty rolników z fr też nie były jakoś strasznie medialne u nas. Zresztą co kogo obchodzi, że Hans nie dostanie dopłaty do paliwa? Dla naszych rolnikow jeszcze lepiej bo produkcja w polsce będzie tańsza
@SzubiDubiDu: ja zauwazylem ze peowska szczujnia spamuje tu pisem i jakimis niewaznymi wyrokami przez co powazne wiadomosci sa marginalizowane

to jest celowa zagrywka

kiedys wlasnie przez takie spamowanie wykop zablokowal tag polityka

ora rana do nocy spamowanie kaczynskim i czarnkiem bo pisowcow dupa boli XD
@SzubiDubiDu: ale nie ma o tym w tv? Nie oglądam tv ( nie dlatego że patrzcie jaka jestem alternatywa tylko dlatego że jak dotąd wszystko mam w necie plus oglądam jak są jakieś katastrofy dla nalotów z drona ( ͡° ͜ʖ ͡°))
przecież nie można tego pokazywać w naszych wolnych mediach że niemiecki rolnik widzi że ta cholerna lewacka unia niszczy wszystko i wszystkich


@mirekkomarek: LEWAGIIIIIII, WSZĘDZIE LEWAGIIIIIII

TY TEZ JESTEŚ LEWAGIEM, BO GŁOSOWAŁEŚ NA KONFEDERACJĘ, A WCZORAJ KONFA BYŁA MUREM ZA KAMINSKIM I WĄSIKIEM

LEWAGUUUU GŁOSOWAŁEŚ NA KONFEDEPIS, LEWAGUUUU. LEWAGU.
@SzubiDubiDu: wszędzie w telewizji widziałem o tym, a że nie trąbią bo czemu? Ty wiesz o co w tym proteście chodzi? To ma takie znaczenie dla nas jak dla nich by miał protest nauczycieli w PL. Ot, informacja. Powiem Ci więcej, nie wszyscy Niemcy są po stronie rolników ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale przynajmniej możesz mieć swoje urojenia, swoją twierdzę w której wszystkie media polskie należą do
@troglodyta_erudyta: prezydent ma prawo ułaskawić kogo chce i jest to zgodne z prawem. A to ze Tusk wprowadza dyktature to juz inna kwestia.
Cos czuję ze przez następne 4 lata wszystkiemu winny będzie PiS mimo że rządzi PO, ale to nie wazne lemingi wszystko łykną