Wpis z mikrobloga

Posiadam dongle Bluetooth Baseus BA04, słuchawki Soundcore Q20i oraz windows 11. Mam problem ze sterownikami. Wykrywa mikrofon, lecz nie działa. Jest to problem ze sterownikami w 100%, ponieważ zainstalowałem jakieś chińskie od baseusa i wtedy mikrofon działał, ale dźwięk w słuchawkach był okropny i trzeba było wylączyć izolację rdzenia, żeby te sterowniki zainstalowac...

Więc przychodzę z pytaniem: Czy ktoś miał taki problem i zna jakieś rozwiązanie na to? Skąd czerpać zaufane sterowniki do bluetooth?

#informatyka #pcmasterrace #bluetooth #komputery #pogotowiekomputerowe #windows #sterowniki
  • 4
@Spofity: Mam słuchawki tego samego producenta i też mikrofon działa marnie. Kiedyś pisałem o tym na wykopie to Mirasy sądziły że to wina bt i z tym nic nie da się zrobić.

W sensie jak przełączam w tryb słuchawek to mikrofon nie działa ale jakość dźwięku jest spoko, a jak przełączę tryb zestawu to działa mikrofon i słuchawki ale tragicznie.
via Android
  • 0
@K-S- dziwna sprawa. Rozumiem że wina bt, ale wygląda to na skopane sterowniki. Na laptopie słuchawki jak i mikrofon działają jak należy
@Spofity: Napisz coś więcej o tym laptopie, jaki model, jaki system. Może faktycznie to kwestia sterownika. Ja zauważyłem że przy włączonym mikrofonie jakość dźwięku zaczyna spadać, zapytałem na wykopie ludzie pisali że to norma więc dalej nie drążyłem tematu.