Wpis z mikrobloga

2. Mam wrażenie że jest mniej stabilny i mniej wydajny od win 10


@DEMONzSZAFY: masz na to jakieś potwierdzenie czy być może w11 ładował się 0,1s wolniej niż w10 jak mierzyłeś stoperem? bo zawsze mnie intryguje ta stabilność etc, miałem 10 od jej bety może ze 2 bsy dostałem z początku i było wszystko spoko, teraz 11 i też zero problemów - wy tych systemów to do czego używacie bo nie
  • Odpowiedz
@nairoht stabilność a wydajność to dwie różne rzeczy. Nie używam stopera bo milisekundy mnie nie interesują.

W win11 zdarzają mi się dziwne zjawiska jak np. randomowe wyjście na wierzch eksploratora plików mimo że nie klikałem na jego ikonkę, czasem również zdarza się że owy eksplorator się zawiesza lub zamyka sam z siebie. Na win 10 tego nigdy nie miałem i to jest to o czym mówię jako "mniejsza stabilność"
  • Odpowiedz
@jestem_tunowy: Ludzie, którzy płaczą jaki to Windows 11, to w większości ludzie, którzy nawet nie korzystali z niego. Jedyna rzecz, która w tym systemie wkurza, to dwustopniowe PPM, a tak, to działa płynnie oraz jest wydajniejszy od Win10.
  • Odpowiedz
@DEMONzSZAFY: XD srali nie instalowali, trzymali sie xpka, jak wychodziła vista i 7, trzymali sie 7 i 8 jak wychodziła 10. Tak i teraz trzymają 10 jak wyszła 11. Przy każdym nowym windowsie dodatkowo narzekano, że wciskają go na siłę. Jeszcze kilka tygodni temu był kwik bo steam przestaje wspierać windowsa 7 XD I oczywiście najwięcej narzekają Ci, którzy nigdy windowsa 11 poza youtube nie widzieli.
  • Odpowiedz
@jestem_tunowy: Większość ludzi marudzących jaki to windows 11 jest zły i ludzi którzy siedzą na windows 10, robi na nim dwie trzy czynności praktycznie te same które robią ludzie z windows 11, odpala kompa, klika w jakiś plik który uruchamia grę albo przeglądarkę i siedzi na youtube, ewentualnie jakiś zapis screnshota innego pliku albo edycja vid-audio w skali "laika"

Oba systemy dają radę dla przeciętnego zjadacza chleba, który nie pracuje i
  • Odpowiedz
@who_cares2: Mój też nie, ale w sumie nie wiem jakich. Jeszcze gorsze jest jak chce robić kopię zapasową w chmurze twoich danych dla "twojego" dobra. Też zawsze odrzucam.
  • Odpowiedz