Wpis z mikrobloga

@Gorkel: A dobra, no Gauntlet of Shar jest uważana za jedną z najgorszych lokacji, ale to i tak przecież jest ułamek czasu spędzonego w grze. W godzinę można ją zrobić na luzie. Jak ktoś speedrunuje to na pewno jeszcze szybciej.
  • Odpowiedz
@WojtekNitrodolski Ja mam czarne serce w zespole i chciałem dla niej wszystkie zadania zrobić żeby była zadowolona i się męczyłem i odechciało mi się i uninstall poszedł :/ Ale chcę dokończyć, bo fabuła zaczęła się zagęszczać powoli w 2 akcie
  • Odpowiedz
@Gorkel: jestem w trakcie trzeciego aktu (bez spoilerów, spokojnie) i odechciewa mi się grać. Pełno sidequestów, nie wiadomo od czego zacząć, w dodatku jak zaczniesz eksplorować i dotrzesz do niektórych miejsc w inny sposób niż frontowymi drzwiami to questy zdają się bugować. Kiepskie doświadczenie. Pierwsze dwa akty były super, ale trzeci to tragedia.
  • Odpowiedz
@Pendunate Nie no ja muszę dograć ten tytuł, bo fajnie się bawiłem w 1 akcie (do momentu jak drużyna za słaby gear zaczęła moeć i każdy oponent mi nakopywał do dupy ale wtedy zmieniłem poziom trudności na dla bobasów XD)
  • Odpowiedz