Wpis z mikrobloga

W końcu wczoraj zjadłem dobrze przyrządzonego steka w restauracji. Pierwszy raz w życiu zjadłem steka po którym po prostu byłem pewny, że to jest zrobione tak jak trzeba. Zamawiałem niejeden raz tego typu jedzenie w restauracjach ale to często wyglądało identycznie jak to co sam robiłem w domu, czuć było, ze to jest na siłę wciśnięte do menu. Sam nigdy nie zrobiłem czegoś tak pysznego, nie wiem czy to kwestia tego, że kupuję mięso w chlewie czy tam jak kto to nazywa biedronce, czy może po prostu nie umiem go przyrządzić dobrze.

I nie byłem w jakiejś ogromnej ilości lokali specjalizujących się w stekach, więc kto wie, może są miejsca gdzie ktoś to potrafi zrobić jeszcze lepiej. Ale mogę sobie teraz powiedzieć, że wiem jak smakuje dobrze zrobiony stek.

#stek #mieso #jedzenie #oswiadczenie
  • 1
  • Odpowiedz
@Murasame: Czyli jaki to jest dobrze zrobiony stek? Jak chcesz zjeść dobrego steka to idź do dobrego steakhouse, nie polecam jeść steków w miejscach gdzie nie specjalizują się w przyrządzaniu steków, chyyyba,że jest to na prawdę dobra restauracja. Mam nadzieję,że wiesz o co mi chodzi, żeby to jakoś wyobrazić to odradzałbym jedzenia steka gdzie sąsiaduje on w karcie z kotletem z piersi kurczaka z frytkami i colesławem. Tak samo jak kupowania
  • Odpowiedz