Wpis z mikrobloga

Zaczałem się interesować lotto przez te wpisy na wykopie o eurojacpot. Jest taka stronka https://megalotto.pl/ w której możecie sprawdzić dowolne liczby czy kiedykolwiek zostały wylosowane, fajna sprawa. Pierwszymi wylosowanymi liczbami w historii totolotka to 8, 12, 31, 39, 43 i 45 w 1957 roku. Czy kiedykolwiek się powtórzyła taka szóstka? Oczywiście nie, kilkakrotnie została wylosowa czwórka z tego zbioru. Sprawdziłem z ciekawości moje liczby, które zawsze obstawiam(gram raz na pół roku) i też maksymalnie w historii padła czwórka z takiego zbioru.

Jeśli macie jakieś ciekawostki o lotto, np czy kiedyś powtórzyła się "szóstka" i jakie jest tego prawdopodobieństwo to się podzielcie. Lubię czytać takie pierdoły

#lotto #losowanie #hazard #eurojackpot #ciekawostki #liczby
eleganckichlopak - Zaczałem się interesować lotto przez te wpisy na wykopie o eurojac...

źródło: lotto

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@eleganckichlopak: ja też zacząłem o tym czytać ostatnio i o ile losowania nie są ustawione to żaden sposób ani rachunek prawdopodobieństwa nic nie pomoże. Trafić 6 to jakby trafić w liczbę od 1 do 14 000 000, wydaje się nierealne ale powiedz to osobom które jednak wygrały ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mnie ciekawi czy takie wygrane osoby grały jakimś systemem, miały swoje "szczęśliwe" liczby, grali latami czy
  • Odpowiedz
@Reynald z ciekawostek jakie znalazłem jeszcze to w 94 roku w Polsce "szóstke" w tym samym losowaniu trafiło 80 osób. Też nie jestem zwolennikiem teorii, że losowania są ustawione, ale prawdopodobieństwo tego jest chyba dosyć niskie. Chociaż w latach 90 w Polsce wszystko było możliwe, nawet Wałęsa kilka razy wygrał ( ͡º ͜ʖ͡º). Paręnaście lat temu w Bułgarii w ichniejszym lotku ta sama szóstka padła dwa losowania
  • Odpowiedz
w 94 roku w Polsce "szóstke" w tym samym losowaniu trafiło 80 osób. Też nie jestem zwolennikiem teorii, że losowania są ustawione, ale prawdopodobieństwo tego jest chyba dosyć niskie.


@eleganckichlopak: Chodziło o to że w jakiejś reklamie, czy w broszurach w kolekturach były te liczby wylosowane i ludzie skreślali takie same ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sprawdziłem z ciekawości moje liczby, które zawsze obstawiam(gram raz na pół roku)
  • Odpowiedz
Mnie ciekawi czy takie wygrane osoby grały jakimś systemem, miały swoje "szczęśliwe" liczby, grali latami czy przyszli raz na rok, zakreślili pierwsze lepsze i wygrali.


@Reynald: są na reddicie AMA ze zwycięzcami różnych loterii, polecam jako lekturę w wolnym czasie
  • Odpowiedz
Chodziło o to że w jakiejś reklamie, czy w broszurach w kolekturach były te liczby wylosowane i ludzie skreślali takie same ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Hymenajos: chyba chodzilo o taka czerwona koperte (zarys) na blankiecie idaca przez te liczby ktore padly
  • Odpowiedz