Wpis z mikrobloga

Yhm, słuchajta drodzy widzowie, yyy, chwila, to się nagrywa, tak? Powiedzcie czy się nagrywa czy nie? Okej, dobra, to tak. Pewnie zauważyliście w mediach te nagłówki, na prawackich portalach, a jak nie to ja wam powiem, no bo krwua dlaczego nie, niczego się nie wstydzę. Więc tak... Pan premier Donald Tusk... Premier Donald Tusk... Yyyy... <klik> <wyświetla komentarz> Jezus Maria co wy się pytacie, ledwo zacząłem lajwa a już pytania, kurde czemu Polacy są tacy niewychowani, przychodzą do kogoś w gościnę, przychodzą na prywatny kanał i od razu z buta zadają pytania. Ludzie! Najpierw ja wam powiem, co mam powiedzieć, bo to ważne, to ja jestem tutaj gospodarzem, nie wy, zapamiętajcie to sobie, ja wam nic nie jestem winny, ja tylko z własnej dobrej woli nagrywam i prowadzę ten kanał, z szacunku do prawdy, więc... Więc widz o nicku VaticanEnjoyer zostaje... W ogóle jak można mieć nick Vatican... Miłośnik Watykanu, i to jeszcze Polak ma taki nick, kompletne zidiocenie, Kościół zawsze zwalczał Polskę, w sensie tą dobrą Polskę, Polskę oświeceniowców i postępowców, a chwalił Polskę szlachty i sarmactwa, czyli tak naprawdę wrogów ludzkości, tak, kościół jest wrogiem ludzkości, tak uważam, bo taka jest prawda... No więc VaticanEnjoyer zostaje hajd juzer from czanel i od teraz będzie tylko słuchał. No. Więc pan premier Donald Tusk przekazał dotację pieniężną na kanał Dr Piotr Napierała <wskazuje rękami na siebie> I tyle. To cała informacja. Naprawdę, to wszystko, nie ma żadnego skandalu, na wszystko są papiery, po prostu mój kanał zgłosił, znaczy ja zgłosiłem swój kanał, hehe, do konkursu organizowanego przez Ministerstwo Cyfryzacji, konkurs się nazywał "Liberalny internet", o tutaj, tu macie na czacie link, przesłałem wam do stronki, gdzie możecie cały proces wyłaniania zwycięzcy prześledzić. I ja nie mam nic do dodania. Ja nie będę się już płaszczył przed prawakami i się tłumaczył. Ja po prostu wygrałem ten konkurs, bo mój kanał był najlepszy, najbardziej merytoryczny. I to nie ma żadnego związku, powtarzam ŻAD-NE-GO, zero, null, cero, noll, z faktem, że niedawno zostałem doradcą pana premiera. No zostałem i co krrwa z tego? To miało mieć jakiś wpływ na przebieg konkursu rządowego? No jak ktoś ma mentalność sykulczaną, czynownika carskiego, to może tak sądzić, że wszystko co się dzieje w państwie to robota mafii i lóż i spisków. Jak ktoś tak myśli to nie różni się niczym od Grzegorza Brauna. Czyli wroga wolności. Bo w normalnym państwie, państwie liberalnym, które teraz mam z przyjemnością współtworzyć, nie ma takich rzeczy. Jest merytokracja. No. Pytacie się na czacie, czemu... No tak, to prawda, Krzysztof Łuksza też dostał dotację, zajął drugie miejsce. No bo ma dobry kanał, liberalny, dobre analizy medialne robi, tropi onuce i szurstwo, to dlaczego nie miał wygrać drugiego miejsca? Ja nie wiem co jest w tym kontrowersyjnego, że jakościowi i prawdziwi, mówiący PRAWDĘ twórcy zostają docenieni? To jest właśnie normalność. Taak, tu na czacie cały czas piszecie, no ja wiem że Lepszy Komentator zajął trzecie miejsce, no i też to jest dobre, wreszcie my liberałowie odzyskujemy internet. Nie będzie już czasów gdzie na 1 kanał liberalny albo choć trochę liberalny przypadało 100 kanałów różnych Ziemków, Zychów, Łżewków, Bartościeków, Judaszów i innych takich. Dobra, bo widzę że czat już nie może wytrzymać, w ogóle fajnie, że teraz ogląda mnie 5 tysięcy osób, pewnie to te sierotki po Histerii Analnej, co właśnie teraz o dwudziestej miała lecieć, hehe, noo na moim kanale kłamstw już słuchać nie będziecie, no dobra... To tak: kanał Piotra Zychowicza spadł z jutuba. Nie, nie mam z tym nic wspólnego. No nie wiem dlaczego tak się stało. Prawdopodobnie boty jutuba go dopadły, pamiętacie tę akcję jakiś czas temu ze mną, mnie też zbanowano za to, że ośmieliłem się skrytykować Chińczyków, Chiny znaczy się, a prawdę tylko powiedziałem, no że człowiek wolny, wolność ceniący, musi być przeciwko Chinom, to znaczy, rządowi Chin, bo zwykły Chińczyk to może i być spoko, ja zawsze mówię tylko o państwie Chińskim, ale wy to wiecie, bo macie mój mindset, a boty jutuba moga być głupie. Chociaż w sumie może się poprawiły, skoro Zycha zbanowały hehehe... Może ktoś z jutuba wreszcie przyjrzał się przeszłości Zycha, jego niezdrowej fascynacji Niemcami, tymi Niemcami którymi nie należy się fascynować, bo ja oczywiście też jestem germanofilem, bekannt, ale nie trzeciorzeszofilem. Yyyyhhhhhmm... <klik> <wyświetla komentarz> Ehhhh, ludzie. Przeczytam wam co ten gagatek napisał: "Czy skoro dostał pan doktor dotację od rządu 3 miliony złotych, to czy możemy my widzowie, spodziewać się montowanych materiałów, leszej kamery i mikrofonu, i czy nie zawiesi pan patronajta skoro ma już pan pieniądze?" Ehhh, dobra, powiem wam jak to jest naprawdę. To jest dotacja na rozwój liberalizmu w internecie. To nie jest dotacja na sprzęt, jakieś kamerki i mikrofoniki, co wy chcecie żebym ja wam tu tańczył i śpiewał? No kurde. Śpiewać mogę, no ale nie będę kupował specjalnie jakiś sprzętów drogich, bo po co? To jest dotacja rządowa na to, aby nam liberałom wreszcie dobrze się żyło w tym kraju. Żebyśmy mogli odetchnąć pełną piersią w tej cholernej Polsce. Żebyśmy byli szanowani. Bo jesteśmy bardzo godni szacunku, bardzo! I nie, patronajta nie będę usuwał ani zawieszał, jak ktoś chce i ma możliwość, to proszę, aby mnie wsparł, to będzie wsparcie dla liberalizmu. I ono nigdy nie może się skończyć, bo inaczej wrócimy do sarmactwa, do mrocznych czasów, do anarchii, gdzie Zychowicze mogły trzaskać filmy codziennie po 100 tysięcy wyświetleń i nikt się temu nie sprzeciwiał, tej kłamliwej propagandzie. Na szczęście to już się skończyło. No, to tyle miałem do powiedzenia w tym temacie, w następnym filmiku opowiem jak idzie praca nad "Historią Cristiano Ronaldo bez mitów". Pozdrowionka!

#napierala #bestiazewschodu #luksza #lepszykomentator #lepszyministrant
nornik12 - Yhm, słuchajta drodzy widzowie, yyy, chwila, to się nagrywa, tak? Powiedzc...

źródło: mmmmm

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@nornik12: Wiesz co jest najlepsze? Aż sprawdziłem czy mydło sceptyk nie zamieścił czegoś takiego na swoim kanale. Pytanie, czy tylko ja czy koledzy również? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz