Wpis z mikrobloga

#skoki czy tylko mnie panowie Błachut-Rudziński totalnie zniechęcili do oglądania tej dyscypliny? trudno się przyczepić do ich warsztatu, ale te ich komentowanie jest przede wszystkim potwornie nudne, a akcentowanie słów tego drugiego mnie zwyczajnie irytuje.
dziwi mnie czemu #eurosport nie wprowadza jakieś rotacji w tym komentowaniu skoro mają w redakcji takiego Szczęsnego, który robił to dobrze w TVP.
wiadomo, że Babiarz się tak nie znał, ale jego komentarze zawsze dodawały kolorytu, pan Snopek też zawsze solidnie
a do Szaranowicza to i tak żaden z w.w. nie miał podejścia
  • 25
@kczy: Tragedia jest, skoczek jeszcze w powietrzu, a ci juz lciza pinkty i tylko o tym #!$%@?. Typy powinni robic w korpo przy excelu, a nie komentowac skoki. Sluchac sie nie da. Liczy sie tylko walenie konia pod jak najszybsze wyliczenie punktow. Wole wyciszyc transmisje niz ich sluchac
@kczy: Komentarz w wykonaniu Szczęsnego to było podawanie wszystkich liczb które pojawiają się na ekranie - szybkość na progu, wiatr, odległość, wyrecytowanie wszystkich not, liczba punktów. Oprócz tego przed skokiem przypominał jakie miejsca dany skoczek zajmował na tej skoczni w poprzednich latach. Jego komentarz to było głównie podawanie cyferek i
liczb.
@kczy: Może to kontrowersyjna opinia, ale ja tam lubię komentarz w wykonaniu Igora Błachuta. Nie przeszkadza mi to, że jeszcze przed podaniem wyników liczy sobie na którym miejscu będzie skoczek, bo sam potrafię przewidzieć mniej więcej na jakim miejscu będzie dany zawodnik. Po za tym nie boi się on wplatać swoją opinię często w dosadny i bezpośredni sposób co dodatkowo ubarwia jego komentarz. No i ma dobry głos co słuchania, co
@kczy: Igor Błachut do dobry komentator, raczej typ cynika, kabareciarza niż takiego co się emocjonuje. Myślę że świetnie by pasował do pary z jakąś osobą "wewnątrz". Na początku 2015/16 komentował konkursy ze Zwisłym Orłem i wypadało bardzo dobrze jak Bonzo opowiadał o tajnikach technicznych.