Wpis z mikrobloga

#skoki czy tylko mnie panowie Błachut-Rudziński totalnie zniechęcili do oglądania tej dyscypliny? trudno się przyczepić do ich warsztatu, ale te ich komentowanie jest przede wszystkim potwornie nudne, a akcentowanie słów tego drugiego mnie zwyczajnie irytuje.
dziwi mnie czemu #eurosport nie wprowadza jakieś rotacji w tym komentowaniu skoro mają w redakcji takiego Szczęsnego, który robił to dobrze w TVP.
wiadomo, że Babiarz się tak nie znał, ale jego komentarze zawsze dodawały kolorytu, pan Snopek też zawsze solidnie
a do Szaranowicza to i tak żaden z w.w. nie miał podejścia
  • 25
  • Odpowiedz
@myk-myk-myk: tak, to też mnie wkurza. skoczek jeszcze dobrze nie wyląduje, a ci już mówią ile punktów zdobędzie.
Babiarz to nie wiedział nawet jak już się wyświetliła plansza do widzów

  • Odpowiedz
  • 2
@kczy: Dla mnie ok, ale weszło za dużo rutyny i nie komentują tego tak emocjonalnie jak mogliby. Błachut zbyt statystycznie i bez większego polotu komentuje.

W przyszłym sezonie obstawiam, że skoki wrócą do TVP, więc ekipy komentatorów też się zmienią ;)
  • Odpowiedz
@kczy: Przede wszystkim ten duet komentuje coraz gorzej od momentu, kiedy skoki przestały być transmitowane w TVP. W sumie nie ma co się dziwić, nie mają konkurencji. Szkoda bo lubiłem ich, byli zdecydowani lepsi od tych miernot z TVP.
  • Odpowiedz
@kczy: @Domciu jak dla mnie źle nie komentują, ale brakuje mi trochę nocnego Sapporo z komentarzem Snopka. Chyba najbardziej klimatyczne konkursy w sezonie
WR9100 - @kczy: @Domciu jak dla mnie źle nie komentują, ale brakuje mi trochę nocnego...
  • Odpowiedz
  • 0
@kczy: Dziennikarze z TVN24 i Polsatu przechodzą teraz do TVP, więc Szczęsny czy ktokolwiek inny spokojnie wskoczyć przed majka ;)

@WR9100: Źle nie, bo znają się na robocie, ale styl komentowania Błachuta mi osobiście już się trochę przejadł ;)
  • Odpowiedz
@kczy: Szczęsny pokomentuje przez 2-3 weekendy i będzie tak samo krytykowany jak za komentarz w TVP przed laty.

Przy Babiarzu każdy uchodziły za kompetentnego komentatora, to żadna sztuka.

I wydaje się, że bliżej stałego komentowania będzie Pieczatowski, który już komentował w duecie z Blachutem.
  • Odpowiedz
@kczy: nudne w luj to ich komentowanie, jakiś czas temu przegadali tym swoim gadaniem jeden skok. Nawet najlepsze skoki bez kolorytu - fakt, merytorycznie nie ma się czego czepiać
  • Odpowiedz
@Domciu: oglądałem kiedyś wywiad z Błachutem na YouTube i między wierszami można było wyczytać, że dyrekcja Eurosportu trochę przytemperowała go po akcji z "Idiotą bez szkoły", pewnie dlatego bardziej skupia się na liczbach niż emocjach
  • Odpowiedz
  • 1
@WR9100: No spoko, ale trzeba rozróżnić emocje sportowe z emocjami spowodowanymi tym, że realizator puścił reklamy podczas trwania konkursu, a tych pierwszych według mnie trochę mu brakuje ;)
  • Odpowiedz
  • 3
@kczy Szaranowicza pamiętasz tylko z tych najlepszych momentów. Tak jak ze swojej młodości pamięta się głównie lepsze momenty i tak powstaje nostalgia. Snopek i Szaranowicz to strasznie słabi komentatorzy. W kółko powtarzali te same frazesy. Jak Harri Olli siadał na belce to już #!$%@? wiadomo było że Szaranowicz wspomni o jego alkoholowych wybrykach. Ahonen? Kamienna twarz, itd. Snopek to już w ogóle flegmatyk chrząkający, nie dało się go słuchać. Tęsknisz za sukcesami
  • Odpowiedz